5 травня відбулися всі 9 матчів 33-го туру чемпіонату Німеччини з футболу

Футбольний клуб Шальке, в якому грає українець Євген Коноплянка, отримав перемогу над Аугсбургом.

Цією перемогою команда гарантувала собі друге місце в турнірній таблиці і потрапляння в груповий етап Ліги чемпіонів.

таблица

У складі переможців відзначився Тіло Керер, ще один гол забив у свої ворота Альфред Фіннбогассон, форвард господарів поля.

Шальке

Євген Коноплянка в цьому матчі вийшов у стартовому складі і провів на полі 84 хвилини.

Український півзахисник Євген Коноплянка допоміг своїй команді здобути нічию. У 32 турі Бундесліги Шальке приймав Боруссію з Менхенгладбаха.

Команда українця була фаворитом поєдинку, проте все змінилося вже на 12 хвилині матчу. Господарі поля залишилися в меншості. Набіль Бенталєб отримав дві жовті за кілька секунд. Спочатку в грубому підкаті збив суперника, а потім отримав другу жовту за неспортивну поведінку, немов Шім’ї Врсалько за Атлетіко в грі Ліги Європи проти Арсеналу (1: 1).

Українець Євген Коноплянка забив вирішальний гол за німецьку команду. Матч відбувся між клубами Шальке 04 і Боруссією в рамках 30-го туру чемпіонату німецької Бундесліги.

Гра завершилася перемогою господарів поля, Шальке 04, з рахунком 2: 0.