Напередодні українська фехтувальниця Ольга Харлан стала володаркою Кубка світу-2017/2018. Однак, спорт – це не єдине заняття спортсменки. Politeka з’ясувала, чим чемпіонка займається в повсякденному житті

У четвер, 26 липня, Харлан зайняла перше місце в Кубку світу з фехтування, перемігши росіянку Софію Велику і венгерку Анну Мартон. Ця перемога стала третьою за рахунком для українки.

Нам так не жити: вагітна Добкіна показала, що таке розкішний відпочинок

На полі бою Харлан рішуча і нещадна, однак в повсякденному житті фехтувальниця нічим не відрізняється від інших: вона любить веселитися з друзями, відпочивати на природі і не соромиться використовувати яскравий мейк-ап. Про це свідчать фотографії, розміщені в Instagram спортсменки.

Так, на одному з недавніх знімків Харлан в купальнику відпочиває в басейні в компанії своїх подруг. На її сторінці можна знайти і інші фотографії зі спортсменкою в бікіні.

Ще на одному фото Харлан можна побачити в незвичному для спортсменки образу фатальної красуні з яскраво-червоними губами і чорними стрілками.

При цьому дівчина не соромиться демонструвати і свою веселу сторону. На її сторінці можна знайти безліч фотографій, на яких вона пустує в компанії друзів і просто насолоджується життям.

Раніше повідомлялося, що знаменита українська фехтувальниця олімпійська чемпіонка Ольга Харлан стала переможницею Кубка світу-2018. У боротьбі за престижний трофей в загальному заліку вона випередила росіянку Софію Велику і Анну Мартон з Угорщини.

Наша співвітчизниця набрала за сезон 190 балів, що на 15 пунктів більше, ніж у Великої.

Для 27-річної шаблістки це третій тріумф на Кубку світу. У 2013 і 2014 роках вона також ставала кращою в загальній заліку.

Ольга Харлан є чотириразовою призеркою Олімпійських ігор і п’ятикратною чемпіонкою світу.

До цього стало відомо, що жіноча збірна України з фехтування на шаблях на чолі з Ольгою Харлан завоювала срібну медаль чемпіонату Європи, який проходив у Сербії.

Жіноча збірна в складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Юлії Баскатовой і Олени Вороніної в першому матчі впевнено перемогла збірну Великобританії (45:27), потім українки взяли верх над командою Угорщини (45:41), а в півфіналі виграли у збірної Італії (45 : 42).

У фіналі українські шаблістки поступилися збірній Росії (30:45).

Нагадаємо, раніше стало відомо, що українець став чемпіоном світу, перемігши росіянина.

Як повідомляла Politeka, українці показали свою силу, завоювавши 13 медалей на чемпіонаті світу.

Також Politeka повідомляла, що українську чемпіонку Ольгу Харлан можуть позбавити медалі через Росію.