Українець Дмитро Білозаров став новим чемпіоном світу, перемігши у фінальному поєдинку громадянина РФ Йосипа Абрамова

Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді і спорту України.

«З 4 по 8 квітня в Алмати (Казахстан) проходила світова першість з більярдного спорту серед чоловіків та жінок «Динамічна піраміда. Титул чемпіона світу виборов українець Дмитро Білозаров», – йдеться в повідомленні.

У той же час чиновники уточнили, що Білозаров у фінальній зустрічі зустрів суперника з Росії Йосипа Абрамова, якого обіграв з рахунком 7:5.

Звернемо увагу, що в мережі також з’явилося фото, де українець позує близько завойованого кубка з прапором України.

Нагадаємо, у столичному Українському домі завершилася церемонія вручення українського «спортивного Оскара» за підсумками 2017 року. Кращими спортсменами названі чемпіонка світу з фехтування на шаблях Ольга Харлан та чемпіон світу і Європи з боксу Олександр Хижняк, повідомляє Національний олімпійський комітет України.

У номінації “тренер року” перемогла Світлана Саїдова (тренер збірної України з синхронного плавання), сенсацією року стала срібний призер ЧС з легкої атлетики Юлія Левченко, а команда року — збірна України з синхронного плавання.

Як писала Politeka, відомий російський спортсмен Олексій Соболєв ошелешив місцевих журналістів своїм признанням в любові до України. Семиразовий чемпіон РФ по сноуборду заявив, що захоплюється Україною.

26-річний учасник Олімпійських ігор дав досить несподіваний для російських ЗМІ відповідь на питання про найкрутіших місцях в світі, які він відвідував.

«Перше, що приходить в голову, — Україна. Коли я був в Буковелі, то зарядився тільки позитивними емоціями. Мені неймовірно сподобалося спілкуватися з українцями», — зізнався Він.