Збірна України перемогла на домашньому ЄВРО

У Кропивницькому завершився чемпіонат Європи з бейсболу серед команд третього за значимістю Дивізіону С. Збірна України здобула п’ять перемог у п’яти матчах, показала максимальний результат і вийшла у другий за значимістю Дивізіон В, повідомляє офіційний сайт змагань.

На груповому етапі змагань господарі турніру обіграли команди Естонії (15:0), Грузії (12:1), Угорщини (9:3) і Румунії (13:0). Найнапруженішим став фінальний матч турніру, де зустрічалися дві кращі збірні групового етапу – України та Румунії, повідомляє Sport.Znaj.

спорт

Незважаючи на те, що гра групового етапу завершилася впевненою перемогою збірної України з великим рахунком, у фіналі, який проходив під акомпанемент дощу, боротьба була куди більш наполегливою. Підсумкова перевага залишилася за збірною України, яка виграла з рахунком 3:2.

спорт

У наступному розіграші чемпіонату Європи наші бейсболісти зіграють у Дивізіоні В – другому за значимістю турнірі європейської першості.

Українець Говоров встановив світовий рекорд в плаванні

Український плавець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм.

У фіналі змагань в Римі (Італія) Говоров показав час 22,27 секунди. Таким чином, українець на 0,16 секунди поліпшив попередній світовий рекорд, який з 2009 року належав іспанцю Рафаелю Муньос.

плаванье

“Це історія! Я залишив в ній свій внесок. Я дійсно щасливий показати щось особливе”, – сказав Говоров після змагань.

На останньому чемпіонаті світу, який у 2017 році пройшов в Будапешті (Угорщина), Говоров виграв “бронзу”.

Говоров завоював третю для України медаль на чемпіонаті Європи

Зникнення ключового свідка у справі Зайцевої: Супрун зробила дивну заяву

Український плавець Андрій Говоров завоював срібну медаль на чемпіонаті Європи на короткій воді в Копенгагені.

У змаганнях на 50 метрів батерфляєм українець показав другий час, поступившись лідеру всього 0,01 секунди.

Варто відзначити, що ця медаль стала для Андрія восьмою на чемпіонатах Європи на короткій воді. Раніше українець тричі ставав чемпіоном континенту (2011, 2013 і 2015) на 50-метрівці батерфляєм.

Нагадаємо, вихованець Барселони хоче продовжити свою кар’єру в збірній України. Юний український футболіст академії Барселони Родіон Калашников розповів, що хоче в майбутньому грати за збірну України.

“В 4,5 року влітку я вперше полетів на збір до Барселони. Батьки кажуть, що я там справив хороше враження, а місцеві весь час перепитували про мій вік. Думали, що я старше, дивувалися. Трохи пізніше я опинився в каталонському клубі Дамм. Він постійно грав проти великих команд, а на іграх завжди були скаути. І ось тепер я в Барселоні”, – розповів футболіст.

Як повідомляла Politeka, українська збірна з футболу сенсаційно обіграла Францію.

Також Politeka писала, що наставник збірної України допоміг росіянам на ЧС-2018.