Опублікований оновлений рейтинг WTA

У новому рейтингу WTA від 10 вересня чотири українські тенісистки встановили особисті рекорди після участі в турнірі серії «Великого Шолома» US Open в Нью-Йорку.

Леся Цуренко, яка вперше дійшла до чвертьфіналу турніру вищого рівня, поліпшила свою позицію на 10 показників і посіла 26-е місце.

Даяна Ястремська, яка вперше виступила в основній сітці турніру, піднялася на 2 рядки і тепер посідає 96-е місце.

Ангеліна Калініна, яка вперше вийшла в основу Grand Slam з кваліфікації, піднялася на 21 сходинку, зайнявши 113-у позицію.

Особистий рекорд вдалося встановити і Марті Костюк. Вона не змогла вийти в основну сітку турніру, але піднялася на 7 позицій, посівши 113-е місце.

марта костюк

Еліна Світоліна додала одну позицію і тепер посідає 6-е місце.

Також повідомлялося, що український тенісист Сергій Стаховський став переможцем парного турніру ATP Challenger, який відбувся у Франції. У французькому кассис Сергій Стаховський грав в парі з австралійцем Меттом Рідом. Спортсмени обіграли суперників і виграли турнір.

У фінальному матчі ATP Challenger Стаховський разом з Рідом обіграли пару швейцарця Марк-Андреа Хюслера і португальця Гонсало Олівейру з рахунком 2:0 (6:2, 6:3).

Додамо, українська тенісистка Еліна Світоліна розірвала відносини зі своїм тренером після поразки на US Open. На Відкритому чемпіонаті США з тенісу, що проходив в Нью-Йорку, Еліна Світоліна не змогла подолати бар’єр 1/8 фіналу в матчі проти суперниці з Латвії Анастасії Севастової.