Найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна провела свій перший матч в 2019 році

Перша ракетка України у другому колі турніру WTA Premier у австралійському Брісбені зустрічалася з Олександрою Саснович із Білорусі та зазнала поразки від суперниці в трьох сетах.

У першому сеті українська тенісистка поступилася 4:6, другий провела відмінно і розбила опонентку 6:0, проте в третьому взяла тільки три гейми і програла 3:6. Матч тривав 1 годину і 47 хвилин.

Еліна Світоліна у зустрічі з Саснович зробила дві подвійні помилки, один раз подала на виліт і реалізувала чотири з восьми брейк-пойнтів. На рахунку білоруської спортсменки сім подвійних помилок, три ейси і чотири брейки.

Еліна Світоліна (Україна) – Олександра Саснович (Білорусь) 4:6, 6:0, 3:6

Элина Свитолина

Таким чином, Світоліна не змогла захистити свій титул після перемоги на турнірі в Брісбені в минулому році. Тоді українка у фіналі в двох сетах обіграла якраз Саснович, віддавши їй лише три гейми 6:2, 6:1.

Зазначимо, що за свою кар’єру Еліна Світоліна раніше тільки один раз програвала матч, у якому брала сет з рахунком 6:0 – у поєдинку минулого сезону в Пекіні проти Александри Круніч.

У РФ обвалився міст з людьми: деталі і кадри трагедії

Після вильоту з турніру в Брісбені українська тенісистка втратить 410 очок рейтингу WTA і опуститься з четвертого на шосте місце, пропустивши вперед Наомі Осаку і Слоан Стівенс.

Після перемоги над Світоліною білоруска Олександра Саснович у чвертьфіналі австралійського турніру зіграє з хорваткою Донною Векіч.

Раніше Еліна Світоліна поділилася своїми планами на майбутнє, заявивши, що прагне здобути перемогу на турнірі Великого шолома і стати першою ракеткою світу.

Элина Свитолина, Свитолина, теннис Свитолина

«Мої головні цілі не змінилися – я хочу виграти турнір Великого шолома і стати першою ракеткою світу. Я прагну до цього від самого початку своєї кар’єри і багато працюю, щоб досягти своїх цілей».

Нагадаємо, що Світоліна у відвертій сукні вбила всіх наповал.

Як повідомляла Politeka, Світоліна встановила рекорд в рейтингу WTA.