Українська тенісистка Леся Цуренко вийшла в півфінал серії Прем’єр у Брісбені

Друга ракетка України у двох сетах переграла Анетт Контавейт.

Бій за вихід в півфінал для естонської тенісистки Анетт Контавейт завершилося з рахунком 7: 5, 6: 3 на користь Цуренко.

Тим самим 20-та ракетка світу програла боротьбу українці за вихід в півфінал турніру.

леся цуренко

З самого початку матчу Контайвет більше атакувала, намагаючись вибрати різні кути подачі. Українка більше діяла від оборони і здійснювала вдалі контратаки. Коментатори матчу похвалили стабільні подачі Цуренко, згадавши, що в минулому сезоні саме цього їй не вистачало.

Мера жорстоко вбили через годину після вступу на посаду: подробиці розстрілу

Подачі Анетт були точнішими і могутніше, відчувалося її перевага над 27-ю ракеткою світу. Однак завдяки своїй витримці Леся змогла відігратися і виграти чотири гейми поспіль.

Матч за вихід в півфінал тривав 1 годину і 30 хвилини. За цей час обидві тенісистки показали високий рівень гри, але все ж українка виявилася кращою. За час, проведений на корті, українка вчинила 2 подачі навиліт, допустивши лише одну подвійну помилку. Цуренко також реалізувала 4 з 9 брейк-поїнтів, вигравши 6 геймів поспіль.

Абсолютно заслужена перемога у видовищній грі.

Перемога над естонкою обіцяє Лесі 24-у позицію в світовому рейтингу ракеток.

У півфіналі Леся Цуренко зустрінеться з Наомі Осакою з Японії.

Раніше ми писали, що перша ракетка України Еліна Світоліна провалила свій перший матч в 2019-му році.

Перша ракетка України у другому колі турніру WTA Premier у австралійському Брісбені зустрічалася з Олександрою Саснович із Білорусі та зазнала поразки від суперниці в трьох сетах.

У першому сеті українська тенісистка поступилася 4:6, другий провела відмінно і розбила опонентку 6:0, проте в третьому взяла тільки три гейми і програла 3:6. Матч тривав 1 годину і 47 хвилин.

Еліна Світоліна у зустрічі з Саснович зробила дві подвійні помилки, один раз подала на виліт і реалізувала чотири з восьми брейк-пойнтів. На рахунку білоруської спортсменки сім подвійних помилок, три ейси і чотири брейки.