Під час першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між Шальке і Манчестер Сіті (2:3) стався неприємний інцидент

Один з уболівальників англійського клубу, який приїхав в Гельзенкірхен, опинився в лікарні після гри, про що повідомив офіційний сайт Містян.

Причиною госпіталізації фаната Манчестер Сіті стали побої, які він отримав під час бійки з уболівальниками гельзенкірхенців, що сталася на Фельтінс-Арені під час матчу.

Шальке - Манчестер Сити, Лига чемпионов

«На стадіоні сталася жорстока бійка між двома фанатами Шальке і вболівальником Манчестер Сіті», – повідомили в поліції Гельзенкірхена.

Унаслідок бійки 32-річний фанат Містян отримав черепно-мозкову травму і був доставлений в лікарню. Наразі чоловік знаходиться в критичному стані.

В офіційній заяві Манчестер Сіті повідомляється, що співробітники клубу залишилися в Німеччині, щоб підтримати постраждалого.

Нагадаємо, у середу, 20 лютого, були зіграні заключні перші матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. У своїх перших поєдинках на цій стадії турніру Манчестер Сіті зустрічався на виїзді з Шальке, а Атлетіко приймав на своєму полі Ювентус.

Вогняна атака здійснена на арсенал ЗСУ: термінова заява Міноборони

Команда Хосепа Гвардіоли продемонструвала неймовірний характер, вирвавши в меншості вольову перемогу на останніх хвилинах.

Манчестер Сіті в Гельзенкірхені вже з перших хвилин взяв гру під свій контроль, шукаючи шляхи до воріт Шальке. Тиск на ворота господарів дав свій результат на 18-й хвилині. Голкіпер німецької команди невдало відпасував на свого захисника, якого обікрав Давід Сільва, несподівано вискочивши з-за спини, і покотив під удар Серхіо Агуеро – аргентинцеві лише залишалося переправити м’яч в порожні ворота.

Однак ще до перерви Шальке вдалося не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед, зробивши це з двох пенальті. Спочатку в своїй штрафній рукою зіграв Ніколас Отаменді, при цьому арбітру довелося скористатися відеодопомогою, щоб визначитися з призначенням одинадцятиметрового удару, а потім Фернандіньйо завалив у штрафному Саліфа Сане. Обидва пенальті реалізував Набіль Бенталеб.

Шальке - Манчестер Сити, Лига чемпионов, Серхио Агуэро

У другій половині зустрічі завдання відігратися для Манчестер Сіті ще ускладнилося – Отаменді отримав другу жовту картку, залишивши своїх партнерів у меншості. Але під кінець зустрічі Лерой Сане шикарним ударом зі штрафного зрівняв рахунок, а на останній хвилині поєдинку голкіпер Містян Едерсон відправив у відрив Рахіма Стерлінга, який реалізував вихід один на один і вирвав для своєї команди вольову перемогу.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.