У четвер, 11 квітня, відбулися перші матчі чвертьфіналу Ліги Європи

За підсумками жеребкування на цій стадії турніру були сформовані наступні пари: Славія – Челсі, Арсенал – Наполі, Вільярреал – Валенсія і Бенфіка – Айнтрахт.

Лондонський Челсі, який в 1/8 фіналу Ліги Європи розбив Динамо, відправивши у ворота киян в двох матчах вісім м’ячів (3:0, 5:0), ледве впорався з празькою Славією.

Славия - Челси, Лига Европы

Англійський клуб, якому дістався в суперники, певно, найслабший учасник чвертьфіналу, зміг вирвати перемогу лише під кінець зустрічі завдяки точному удару Алонсо на 86-й хвилині.

У центральному протистоянні 1/4 фіналу Ліги Європи зустрічалися Арсенал і Наполі, які вважаються одними з фаворитів нинішнього розіграшу турніру. Лондонському клубу на своєму полі вдалося здобути впевнену перемогу з рахунком 2:0.

Перевагу в два голи Каноніри забезпечили собі ще в першому таймі – спочатку відзначився Ремзі після розкішної комбінації, а вдруге м’яч опинився у сітці рикошетом від Кулібалі, який намагався перешкодити удару Торрейри. При цьому в другому таймі Арсенал міг доводити рахунок і до розгромного, але не зумів реалізувати свої моменти.

Арсенал

У поєдинку двох іспанських команд Валенсія вирвала важливу виїзну перемогу над Вільярреалом, яка вже практично забезпечила Кажанам вихід у півфінал. При рівній грі та нічийному результаті гості двічі вразили ворота суперника за три компенсовані хвилини.

Полякова без білизни показала пристрасть прямо в під’їзді: “Як троянда в сміттєвому баку”

Найбільш результативним серед перших чвертьфінальних матчів стало протистояння Бенфіки і Айнтрахта, в якому португальський клуб у більшості здобув перемогу з рахунком 4:2. Героєм лісабонської команди став 19-річний півзахисник Феліш, який відзначився трьома забитими м’ячами і став наймолодшим автором хет-трику в Лізі Європи.

Вилучення: Н’Діка 20

Матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи відбудуться у четвер, 18 квітня.

Жоау Фелиш, Бенфика

Перші півфінали Ліги Європи пройдуть 2 травня, а матчі-відповіді – 9 травня.

Фінал Ліги Європи сезону-2018/2019 відбудеться 29 травня в Баку на стадіоні Олімпійський.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.