Багато з нас, бажаючи схуднути і поліпшити здоров’я, вдаються до різних дієт. На жаль, втрачаючи зайві кілограми, організм часто втрачає і здоров’я. Які дієти найнебезпечніші для здоров’я з’ясували вчені

Рекомендується складати свій раціон на 50% з вуглеводів, а також вживати більше зелені, фруктів і овочів.

Протягом 25 років дослідники спостерігали за життям 15 тис. людей. Вони хотіли перевірити більш ранні наукові висновки про те, що низьковуглеводні дієти допомагають скинути вагу і покращують кров’яний тиск.

овощи

Як виявилося, в довгостроковій перспективі недолік вуглеводів (менше 40% від раціону) призводить до проблем зі здоров’ям, у тому числі збільшує ризик виникнення серцево-судинних захворювань і раку.

Популярные статьи сейчас

Редкое фото семьи Софии Ротару до трагедии всплыло в Сети: "Жаль, что так рано ушел"

Тина Кароль, солистка Go_A и Санина в черных нарядах устроили модную схватку: «Стыдно смотреть!»

В Украине начнут делать третью дозу вакцины: в Минздраве объяснили, кому ее будут колоть

Украинцы взбунтовались из-за тарифов на газ, кадры: люди настроены решительно

Не стало актрисы, которая была первой красавицей советского кино: "В нее был влюблен Жерар Депардье"

Показать еще

Однак причиною цього став зовсім не недолік вуглеводів, відзначають вчені. Тривалість життя скорочувалася через продукти, якими учасники експерименту замінювали вуглеводи. У тому числі це містять жир і білок м’ясо, сир, масла і молоко.

dokonline.com

Вчені рекомендують складати свій раціон на 50% вуглеводів, а також вживати більше зелені, фруктів і овочів.

Нагадаємо, як схуднути раз і назавжди: особлива дієта. З’явилася дієта, яка допомагає не тільки раз і назавжди скинути зайві кілограми, але і вивести токсини.

Кожному хочеться виглядати підтягнутим і струнким. Тому люди сідають на різноманітні дієти. Вона підходить як і спортивним людям, так і тим, хто живе малорухомої життям. Це спеціально розроблені коктейлі, які допомагають скинути зайву вагу, скорегувати фігуру і додати людині заряд енергії. Їх можна купити або на офіційному сайті, або у розповсюджувачів. До всього іншого, коктейль допоможе вивести з організму токсини і шлаки. Перед початком будь-якої дієти необхідно отримати згоду лікарів.

Як повідомляла Politeka, топ-3 найбільш ефективних дієт для схуднення. Зараз в інтернеті можна знайти сотні дієт, однак не всі з них допомагають схуднути, а головне — розлучитися з надмірною вагою без шкоди для здоров’я. Ми пропонуємо вам 3-ку найбільш ефективних і безпечних дієт. З їх допомогою можна не тільки швидко позбутися від зайвих кілограмів, але і поліпшити свій фізичний стан, знизити рівень цукру і холестерину в крові.

Також Politeka писала, що вчені відібрали найефективніші дієти.