Розглянемо декілька міфів про цукор, які вже давно спростувала наука

Існує безліч міфів і невірної інформації щодо цього продукту. Проте, цукор для нас життєво необхідний — це основний будівельний матеріал, який підтримує роботу нашого організму.

Одні різновиди цукру корисніші за інші

Всі різновиди цукру однаково впливають на наш організм. Коричневий цукор, білий цукор, мед – все це в підсумку зводиться до одного  — це глюкоза.

Популярные статьи сейчас

Раскрыты женские имена, притягивающие мужчин: дикие чувства обеспечены, если...

Мажоры на элитном Porsche разбились в страшном ДТП: «разнесло в клочья», кадры трагедии

Пугачева поразила внешностью после пластики: в сеть слили ее фото крупным планом

Разумкова отправили в отставку: первые подробности

Показать еще

Діти стають гіперактивними через цукор

Немає такого поняття, як «цукровий кайф». Численні дослідження останніх років доводять, що зв’язок між гіперактивністю і цукром відсутні. В науковій роботі Марка Уолрейка наводиться висновок про те, що цукор не впливає на поведінку дітей.

Цукор викликає залежність, майже як важкі наркотики В Помпеях ученые обнаружили находку, которая изменила ход истории

Відсутні незаперечні докази того, що цукор викликає звикання. Від цукру неможливо «зловити кайф», він не викликає залежність. Лікарі і вчені довели, що у що у гризунів спостерігається тільки схожа на залежність поведінка, коли тварин обмежують у вживанні цукру. Коли їм дозволяють їсти цукор, коли їм хочеться, як людям, то «звикання» зникає.

Вживання великої кількості цукру призводить до діабету

Причиною обох типів діабету є генетичні та екологічні чинники. Це пов’язано з підшлунковою залозою і обміном речовин. Швидше за все діабет розвинеться на ґрунті надмірної ваги або ожиріння, бо зайвий жир викликає резистентність до інсуліну. Тому надмірне вживання цукру є скоріше побічною, а не прямою причиною діабету 2 типу.

Цукрозамінники корисніші за звичайний цукор

Деякі цукрозамінники можуть бути так само шкідливі для організму, як цукор, хоча і містять менше калорій. Дослідження показують, що учасники експерименту, які пили дієтичну газовану воду, були схильні до ожиріння у два рази більше тих, хто не вживав такі напої.

З раціону слід зовсім виключити цукор

Людям потрібна глюкоза для підтримки життєво важливих функцій організму, бо вона є основним будівельним матеріалом нашого організму. До того ж, неможливо повністю виключити цукор з раціону. У фруктів, картоплі та інших вуглеводних харчових продуктів високий глікемічний індекс, тому всі ці продукти довелося б виключити, щоб звести прийом цукру до нуля.

Від цукру з’являється карієс

Карієс насправді з’являється від кислотовмісних продуктів і напоїв, які ушкоджують емаль ваших зубів. Не цукор, а кислота є причиною карієсу. Крекери і хліб, а не цукерки, найбільш небезпечні для здоров’я зубів продукти. 

Цукор є причиною всіх проблем зі здоров’ям

Цукор рідко є єдиною причиною ожиріння і хвороб серця, хоча цукровмісні продукти дуже калорійні і зазвичай важко засвоюються. Все просто: якщо ви вживаєте багато калорій, то звичайно ж наберете вагу, і будете хворіти.

Нагадаємо, чому цукор корисний: медики розповіли про вигадки «білої смерті»

Як повідомляла Politeka, відмова від цукру: що відбувається з організмом після припинення споживання

Також Politeka писала, корисний чи ні: вчені розкрили декілька несподіваних фактів про шоколад