Моторошну хвороба фіксують у новонароджених дітей — у них випадає кишечник та інші життєво важливі органи

Американські медики зафіксували велику кількість випадків, коли у немовлят випадає кишечник і інші органи. Причина цієї патології не вивчена до кінця, проте кількість постраждалих від неї росте щодня.

Фахівці Центру з контролю і профілактики захворюваності в США вивчають невідому хворобу, яка поширюється серед новонароджених.

Повідомляється, що у малюків, яких вона вразила, випадає кишечник або інші органи, що призводить до порушення роботи організму.

Згідно зі статистикою, в період з 2006 по 2010 роки подібних випадків було 3489 на 8,34 мільйонів новонароджених, а ось в період з 2011 по 2015 роки число постраждалих від даного захворювання зросла до 4166 випадків на 9,36 мільйона малюків. Расправа над школьницей на Харьковщине: подозреваемый засветился на камеру, фото

Примітно, що гастрошізіі виявилися найбільш схильні діти, матерям яких ледве виповнилося 20 років. Встановлено, що поширюється хвороба в районах з високим рівнем вживання опіоїдів.

На даний момент не можна однозначно встановити причинно-наслідковий зв’язок. Крім того, аналізовані дані не враховували вживання таких препаратів, як бупренорфін і метадон.

Також вчені допускають вплив змішувальних факторів, що впливають як на рівень захворюваності гастрошизисом, так і на вживання опиодов і створюють видимість зв’язку. Майбутні дослідження повинні надати більш точні дані.

Додамо, раніше ми повідомляли про те, що чоловік повинен подбати про потомство до 35 років, щоб його діти народилися здоровими.

У дослідженні, в ході якого вчені вивчали здоров’я 40 мільйонів дітей з різних країн, з’ясувалося, що ризик ускладнень народження починає рости, коли татам близько 35 років, і різко зростає з 45 років.

Це відбувається тому, що з кожним роком у чоловіків відбувається дві нові мутації в ДНК їх сперматозоїдів, пояснює професор Школи медицини Стенфордського університету Майкл Айзенберг.

Нагадаємо, ГМО-діти з’явилися на світ вперше в історії: «не страшна найнебезпечніша хвороба»

Як повідомляла Politeka, фахівці розповіли що робити, якщо дитина погано спить вночі і як вирішити проблему

Також Politeka писала, вчені виявили, що солодощі роблять дитину агресивним