Відомий голлівудський актор Роберт Патрік, який зіграв головного лиходія в легендарному фантастичному фільмі «Термінатор-2» — робота Т-1000 з текучого металу, приїхав на зйомки в Україну
Про це пише «Знай.uа«.
Як стало відомо, зараз в Україні знімається історичний бойовик режисера Ахтема Сейтаблаєва «Захар Беркут», куди на головну роль запрошений Роберт Патрік.
Як вже відомо, персонаж Патріка — народний герой Захар Беркут з однойменної повісті Івана Франка, старійшина громади в карпатській Тухольщині, який разом з народом, що бореться проти монголо-татарської орди. У сюжетну лінію природно вплетена історія кохання.
«1241 рік. Монгольська орда рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя…» — розповідає історія фільму.
Зірка американського кіно вже кілька днів публікує у себе в мікроблозі Instagram фотографії з Карпат, Синевира та Львова:
Крім Роберта Патріка, в українському фільмі знімаються Томмі Фланаган («Гладіатор», «Хоробре серце») — він зіграє головного антагоніста — боярина-зрадника Тугара Вовка, Роккі Майєрс («Люцифер»), Поппі Дрейтон («Хроніки Шаннары»), Олівер Тревена та інші.
Разом з Сеїтаблаєвим над стрічкою працюватиме співрежисер Джон Вінн, відомий по роботі з Гільєрмо дель Торо і компанією Marvel. У завдання голлівудських партнерів входить комунікація з міжнародним акторським складом і допомогу з просуванням проекту на ринку у Північній Америці.
«Це наш шанс розповісти всьому світові неймовірну героїчну історію Івана Франка, показати далеко за межами країни красу українських Карпат, дати можливість більше дізнатися про нашу історію, давні традиції, познайомитися з культурою, побутом, почути справжню українську музику», — розповів режисер.
Прем’єра майже двогодинної картини, яку знімає українська компанія Kinorob за підтримки Держкіно, запланована на 2019 рік.
Подивитися, як просуваються справи у знімальної групи, можна на сторінках в Instagram або Facebook.
Як повідомляв портал, штучний інтелект Benjamin зняв власний фільм за 48 годин. У проекті Benjamin став і режисером, і сценаристом, і монтажером.
Відзначається, що Benjamin самостійно розробив сюжет фільму, а потім відібрав відповідні сцени зі старих чорно-білих фільмів, після чого нейромережа з’єднала кадри в один ряд. Вийшло, що не завжди репліки персонажів підходили один одному за змістом, однак на обличчя чорно-білих персонажів накладалися особи сучасних акторів.