Найвидатнішого тренера в історії футболу госпіталізували з крововиливом у мозок

Про це повідомляють британські ЗМІ.

«Колишній тренер “Манчестер Юнайтед” сер Алекс Фергюсон госпіталізований з крововиливом у мозок. 4 травня у 76-річного фахівця стався інсульт. Там йому зробили операцію, але тепер потрібен курс інтенсивної терапії», – йдеться в повідомленні.

Звернемо увагу, що за день до цього легендарний тренер скаржився друзям на погане самопочуття.

Слід уточнити, що сер Алекс Фергюсон був наставником «Манчестер Юнайтед» в період з 1986 по 2013 роки. Він по праву вважається найбільш титулованим тренером в історії британського футболу.

Під його керівництвом Манчестер 13 разів ставав чемпіоном Англії і двічі вигравав Лігу Чемпіонів. Фергюсон входить в десятку тренерів, які зробили найбільший вплив на розвиток європейського футболу з моменту заснування УЄФА.

Більш того, в 1999-му році Фергюсон був посвячений у лицарі королевою Єлизаветою II, а в 2002 був включений в Зал слави англійського футболу.

Нагадаємо, матч півфіналу Кубка Туреччини між «Фенербахче» і «Бешикташем» був перерваний на 58-й хвилині матчу за рахунку 0:0 через фанатів. Так, арбітр матчу Меті Калкаван змушений був тричі зупиняти гру через поведінку вболівальників, які кидали на поле сторонні предмети.

Дісталося насамперед головному тренеру «Бешикташа» Шенолу Гюнешу. В результаті дій фанів лікарі наклали головному наставнику п’ять швів на рану на голові і відправили в лікарню, щоб уникнути погіршення стану здоров’я.