Участь провідного футболіста у фінальному матчі Хорватії з Францією залишається під загрозою

Кращий гравець матчу 1/2 фіналу ЧС з футболу Хорватія-Англія Іван Перішич звернувся в одну з московських лікарень через проблеми з коліном.

29-річний хорват проходить обстеження через травму правого колінного суглоба, яку він отримав у грі з англійцями.

Ступінь тяжкості ушкодження поки невідома, як і те, чи зможе збірна Хорватії розраховувати на одного зі своїх лідерів у фінальному матчі з Францією.

футболист, Хорватия

У середу збірна Хорватії в додатковий час переграла команду Англії з рахунком 2: 1 і вперше в своїй історії вийшла в фінал чемпіонату світу. Перішич був визнаний кращим гравцем матчу, він зрівняв рахунок у другому таймі, а в додатковий час зробив гольову передачу на Маріо Манджукич.

Нагадаємо, 11 липня відбувся матч за другу путівку у фінал Чемпіонату світу з футболу. На московському стадіоні “Лужники” о 21:00 розпочалася гра між збірними Англії та Хорватії, у результаті якої другим фіналістом Мундіалю стала Хорватія.

Рахунок був відкритий вже на п’ятій хвилині. Кіран Тріпп’єр точним ударом зі штрафного вперше забив за збірну Англії – 0: 1. “Картаті” відповіли на 68-й хвилині матчу – подача від Шіме Врсалько з правого флангу припала точно ногу Івану Перишичу (1:1).

Раніше Politeka повідомляла, що 10 липня під будівлею посольства Хорватії в підтримку спортсменів Домагоя Віду і Огнена Вукоєвича зібрався натовп активістів. Хорватські футболісти опинилися в центрі скандалу через відео, яке записали після перемоги над збірною Росії. На ньому Віда кричить “Слава Україні!”, а Огнен Вукоєвич каже, що присвячує перемогу Україні.

Центр Києва заблоковано, підтягуються люди з усіх регіонів: кадри масового бунту

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) змушена була вжити відповідних заходів і покарати футболістів за неспортивну поведінку – цього вимагали росіяни. В результаті Домагой Віда отримав попередження, а Огнен Вукоєвич – штраф у 13 тисяч євро.

Федерація футболу України пропонувала хорватському футболісту компенсувати штраф ФІФА. Проте Вукоєвич відмовився, пояснюючи це тим, що не хоче нікого втягувати у цю ситуацію.

Українці також вирішили підтримати спортсменів, вважаючи рішення ФІФА несправедливим. У результаті всі бажаючі змогли долучитися до онлайн-флешмобу у соціальній мережі Фейсбук, поставивши Міжнародній федерації футболу мінімальний рейтинг.