У вересні 2017 го газета Le Monde опублікувала інформацію про те, що віце-президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) і президент Національного олімпійського комітету (НОК) України Сергій Бубка був замішаний у корупції. Видання заявило, що Бубка причетний до корупційної схеми покупки голосів при виборі столиці Олімпійських ігор-2016.

Антикорупційний легкоатлетичний орган Athletics Integrity Unit (AIU) вирішив не робити ніяких дисциплінарних покарань для Бубки. У заяві AIU сказано, що ніяких порушень в діях Сергія Бубки не виявлено.

сергей бубка

«AIU вирішив не робити ніяких дій проти старшого віце-президента IAAF Сергія Бубки в зв’язку з заявами, опублікованими у вересні 2017 року у французькому виданні Le Monde. На основі наявної в даний час інформації AIU не побачив ніяких порушень правил IAAF з боку Бубки.

Дане рішення прийнято після ретельного розслідування, яке тривало рік. Розслідування включало в себе аналіз відповідних кримінальних справ, наданих французькою стороною, та іншої інформації, що була в розпорядженні AIU.

Ми беремо до уваги, що кримінальне розслідування триває, тому будемо відстежувати появу нових доказів.

Раніше повідомлялося, що ходок Мар’ян Закальницький завоював першу золоту медаль збірної України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Берліні. Українець вибився в лідери після перших 30 км дистанції, зумів зберегти за собою перше місце і подолав 50 км за 3:46:32 години, випередивши чинного чемпіона Олімпійських ігор словака Матея Тота на 55 секунд.

Таким чином, Закальницький вперше в своїй кар’єрі завоював медаль континентальної першості.

Також стало відомо, що українська велогонщиця Альона Старикова завоювала срібну медаль чемпіонату Європи в гіті на 500 метрів (індивідуальна велотрекова гонка на час). Старикова показала час 53,582 секунди. Перше місце дісталося представниці Росії Дар’ї Шмельовій (33,285), третє – німкені Маріам Вельт (33,600).

Це друга медаль для Старикової на цьому ЧЄ. Раніше вона в парі з Любов’ю Басовою виграла срібло в командному спринті у велотреку.

Нагадаємо, українська легкоатлетка встановила рекорд.

Як повідомляла Politeka, українська спортсменка стрімко увірвалася у великий теніс.

Також Politeka писала, що українка привезла «золото» з чемпіонату Європи з карате.