Белоруська біатлоністка вразила шанувальників своєю фігурою шанувальників

Олімпійська чемпіонка Дар’я Домрачева в соціальній мережі опублікувала серію фотографій зі свого відпочинку, повідомляє Знай. юа.

Чотириразова чемпіонка, білоруська біатлоністка Дар’я Домрачева змогла підкорити суддів на Олімпійських іграх. У боротьбі за першість їй вдалося привести додому чотири золотих медалі. Відомо, що міжнародні змагання проходили в Сочі і Пхенчхані.

“Коли не знайшлося часу на канікули влітку, літо в жовтні звучить ще краще!” – так спортсменка підписала свій пост Instagram. На думку фанатів, легендарної спортсменці вдалося скинути вагу. І це незважаючи на те, що два роки тому вона народила дитину.

З коментарів користувачів видно, що її фігурою швидше захоплюються. “Оселедець!”, “Даша, красуня ти схудла”, “Даша-стройняша”, – коментують передплатники білоруської біатлоністки.

Зазначимо, українська спортсменка стала наймолодшою ​​чемпіонкою світу з дзюдо в історії

Дарина Білодід завоювала золоту медаль чемпіонату світу, який проходив в Баку. Українка виступала в категорії 48 кілограм і в фінальному протистоянні здобула перемогу над японкою Фаною Танакі, поваливши суперницю на спину.

Дар’ї всього 17 років, таким чином, вона стала наймолодшою ​​чемпіонкою світу з дзюдо.

Дарина народилася в спортивній сім’ї відомого дзюдоїста Геннадія Білодіда та його дружини Світлани Кузнєцової. Вона вирішила піти по стопах батька і теж стала займатися дзюдо

Свою першу «дорослу» золоту медаль вона виграла в березні 2017 року на відкритому Континентальному Кубку в Празі. 20 квітня 2017 року Дарина Білодід стала переможницею на чемпіонаті Європи. У Варшаві в ваговій категорії до 48 кілограмів вона перемогла у фіналі росіянку Ірину Долгову.

Не дивлячись на те, що Дар’я займається досить жорстким видом спорту, вона виглядає дуже витончено та жіночно.

Нагадаємо, Юна українська красуня знялася в промо-ролику чемпіонату світу: фото пекучої білявки

Як повідомляла Politeka, Українська бодібілдерша визнана кращою в світі: топ гарячих фото

Також Politeka писала, що  Опубліковано список найбільш високооплачуваних спортсменок