Тренер Атлетіко видав унікальну безпрограшну серію: “постраждали італійці”

Головний тренер Атлетико Дієго Сімеоне має хороші результати в матчах з італійськими командами

Аргентинський фахівець залишається стіною для італійських клубів вже протягом семи років. А його Мадридський Атлетіко обіграв Ювентус (2: 0) в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Для головного тренера “матрацників” Дієго Сімеоне даний матч став сьомим протистоянням проти італійців на посаді коча мадридського гранда.

Атлетико

Дієго не має жодної поразки у всіх зустрічах – 5 перемог, 2 нічиї. Але поразки від італійських команд Симеона все ж знає, як в ролі тренера, так і в ролі гравця.

Будучи футболістом Симеона виступав за три італійські клуби (Піза, Інтер, Лаціо). В цілому аргентинець провів 281 матч і, природно, без поразок не обійшлося.

В якості тренера Сімеоне очолював італійську Катанью з січня 2011-го по травень того ж року. За 18 матчів у Серії А фахівець виграв 7 поєдинків, 3 звів внічию і 8 разів програв.

Крім Катаньї і мадридського Атлетіко інші європейські клуби Симеона не очолював.

Нагадаємо, Ювентус, що ставить перед собою найвищі цілі в Лізі чемпіонів, в першому матчі з Атлетіко серйозно ускладнив собі завдання виходу в чвертьфінал турніру. Перший тайм поєдинку пройшов за досить рівній грі. Найбільш реальні можливості відкрити рахунок мали Кріштіану Роналду і Антуан Грізманн після відмінного виконання штрафних, але голкіпери впоралися з їх ударами.

Основні події зустрічі мадридського і туринського клубів розгорнулися вже в другій половині матчу. Атлетіко відразу перехопив ініціативу і створив два забійних моменти: Дієго Коста вибіг практично один на один, але пробив повз, а Грізманн намагався перекинути Войцеха Щенсни, голкіпер переправив м’яч у поперечину, після чого Джорджо К’єлліні відвів небезпеку.

Атлетіко все ж вдалося забити, який вийшов на заміну Альваро Мората замкнув навіс з флангу, але арбітр, скориставшись VAR, скасував взяття воріт, побачивши поштовх з боку нападника під час боротьби за м’яч. Втім, як виявилося, навіть відеоповтор не врятував Ювентус від поразки. На 79-й хвилині Хосе Марія Хіменес після подачі з кутового швидше за всіх зорієнтувався у штрафному, зігравши на добиванні. А через п’ять хвилин після розіграшу штрафного Дієго Годін ударом з гострого кута подвоїв перевагу своєї команди.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу

Атлетіко – Ювентус 2: 0

Голи: Хіменес 78, Годін 83

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.