Столичне Динамо в присутності президента Петра Порошенка в матчі 25-го туру УПЛ (Українська Прем’єр-ліга) переграло футбольний клуб “Маріуполь”

Матч завершився на користь Динамо – рахунок 3:2.

Перший тайм поєдинку виграли господарі. У киян лише на старті поєдинку був напівмомент за участі Беседіна, а в подальшому поцікавіше виглядала команда з Маріуполя.

На 28-й хвилині господарі відкрили рахунок у матчі. Після помилки на виході Дениса Бойка Тотовицький зіграв на випередження і вивів свою команду вперед 1:0. Наступні голи уболівальники побачили вже в другому таймі, що пройшов за переваги біло-синіх.

У Динамо зіграла заміна Олександра Хацкевича, який випустив на поле Миколу Шапаренка. На 47-й хвилині Шапаренко видав чудовий пас у штрафну на Беседіна і той ударом у кут воріт зрівняв рахунок у грі – 1:1. На 65-ій хвилині після розіграшу стандарту вже сам Шапаренко ударом зходу з метрів 22-ох пробиває у верхній кут воріт – 1:2.

На 72-й хвилині Віктор Циганков розібрався із захистом маріупольців і ударом у нижній кут робить рахунок 3:1. Але інтрига на цьому не згасла. На 78-й після подачі кутового Тотовицький ударом з кількох метрів скорочує розрив у рахунку – 2:3. Але на більше ФК Маріуполь у цій грі не вистачило і голів у цій зустрічі вже не було.

Як повідомляла раніше Politeka, безпосередньо під час футбольного матчу в Маріуполі між Маріуполем і київським Динамо відбувся непередбачений інцидент – під час гри на трибуні підірвали вибуховий пакет. При цьому вибух пролунав за сектором, де сиділи ультрас київської команди. Після цього між уболівальниками Динамо і Маріуполя виникла бійка, яка продовжилася за межами стадіону. У бійку втрутилися співробітники правоохоронних органів, які і змогли припинити безлади. Фанати повернулися на свої місця. Все це відбувалося на очах у президента Петра Порошенка, який особисто був присутній на цьому матчі.