Національний олімпійський комітет України визнав львів’янку Аллу Черкасову найкращою спортсменкою жовтня в Україні

Про це повідомили у НОК.

Це звання вона отримала завдяки перемозі на чемпіонаті світу з вільної боротьби, що відбувся в Будапешті (Угорщина). На турнірі українка стала чемпінкою світу у ваговій категорії до 68 кг.

Її наставника Олексія Мельника названо найкращим тренером жовтня.

Алла Черкасова вперше отримує звання найкращої спортсменки місяця в Україні.

Нагадаємо, Федерація шахів України оприлюднила оновлений жіночий рейтинг шахісток, за яким львівська шахістка Анна Музичук стала третьою у рейтингу найкращих у світі.

Анна Музичук посідає в загальному заліку третє місце з показником 2564. Перше та друге місце отримали китаянка Хоу Іфань (2658) та Цзюй Вензюнь (2568) відповідно. Сестра Анни — посідає шосте місце рейтингу.

Впродовж року Анна посідає третє місце у рейтингу, натомість як Марія Музичук на початку року посідала дев’яте місце. Нещодавно Анна Музичук стала володаркою Кубка Європи. На початку листопада сестри Музичук їдуть на чемпіонат світу з шахів серед жінок.

Як повідомлялося, Україна здобула два “золота” на шаховій Олімпіаді.

Українські шахісти Антон Коробов і Марія Музичук здобули золоті нагороди в особистому заліку Всесвітньої шахової Олімпіади у грузинському Батумі.  Так, молодша із сестер Музичук була найкращою на другій дошці. У підсумку українка здобула вісім очок у десяти матчах. Крім того, Марія набрала 2616 рейтингових пунктів.

Вибух прогримів на популярній трасі, є жертви: кадри трагедії

Додамо, що Анна Музичук була лише четвертою на першій дошці. Антон Коробов, зі свого боку, став першим на п’ятій дошці. У підсумку український спортсмен завоював 6,5 бала та заробив 2773 очки рейтингу.

Нагадаємо, українці рвуть усіх на чемпіонаті світу: завойована ще одна медаль.

Як повідомляла Politeka, українські королеви шахів Анна і Марія Музичук їдуть до Росії: опубліковано заяву Мінспорту.

Як передавала Politeka, опубліковано топ-10 фото українки, яка стала наймолодшою чемпіонкою світу з дзюдо в історії.