Український футболіст “Шальке” Євген Конолянка відзначився голом у товариському матчі китайського турне німецького клубу проти “Саутгемптона”

Хавбек збірної України відзначився розкішним ударом на 21-й хвилині.

За рахунку 0:0, українець продемонстрував чудове індивідуальну майстерність і, на замаху обігравши захисника, відправив м’яч ідеальну в дев’ятку.

Незважаючи на активність Євгена, поєдинок завершився внічию 3: 3.

коноплянка

Нагадаємо, Євген Коноплянка, півзахисник німецького Шальке і збірної України, обійшов Сергія Реброва за кількістю голів.

Хавбек Шальке і збірної України Євген Коноплянка оформив дубль у товариському матчі з Албанією. Це були його 16-й і 17-й голи за збірну, що дозволило йому обійти в списку бомбардирів Сергія Реброва, на рахунку якого 15 голів, і стати 3-м серед кращих голеадорів збірної.

Дубль наблизив Андрія Ярмоленко до найкращого бомбардира в історії збірної України Андрію Шевченку. У нинішнього головного тренера збірної 48 убитих, у півзахисника Боруссії – 35.

Коноплянка, Шальке

Як писала Politeka, збірна України тріумфально перемогла Албанію в товариському матчі, який відбувся у французькому Евіані.

У сім’ї знаменитого українського боксера горе: загинув син

Матч національних збірних завершився перемогою українців з рахунком 4: 1. Дублями за Україну відзначилися лідери команди Євген Коноплянка та Андрій Ярмоленко.

Збірна України з перших хвилин захопила ініціативу, але тим не менш наша команда зуміла відкрити рахунок у другій половині першого тайму. Відзначився Євген Коноплянка, якому асистував Ярмоленко.

Через декілька хвилин гравці помінялися ролями і тепер уже Ярмоленко забив гол після класного пасу Коноплянки. У кінцівці першого тайму Малиновський вивів Ярмоленка на порожні ворота, після чого форвард дортмундської «Боруссії» без проблем оформив дубль.