Динамо перемогло Олімпіакос і ця стала ювілейна перемога

Динамо вдома переграло в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи «Олімпіакос» (1: 0) і вийшло в 1/8 фіналу.

Ця перемога стала історичною, а саме 100-й домашньою перемогою в єврокубках в історії Динамо. Для клубу це дуже значне досягнення, тим більше для команди не з Топ- ліги.

Динамо - Олимпиакос, Лига Европы, Фран Соль

Нагадаємо, у четвер, 21 лютого, Динамо на своєму полі провело матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи проти грецького Олімпіакоса

Після результативної нічиї з рахунком 2: 2 на виїзді київський клуб зумів не тільки утримати потрібний результат, а й примножити його домашньою перемогою

У матчі-відповіді з Олімпіакосом Динамо здобуло мінімальну перемогу завдяки точному удару новачка команди Франа Соля.

На початку поєдинку Динамо контролювало хід гри, але дійсно небезпечних моментів біля воріт обох команд не виникло. Уже в другій половині першого тайму господарі стали діяти більш активно, що і призвело до взяття воріт Олімпіакоса. На 32-й хвилині київська команда провела затяжну атаку, підсумком якої став дебютний гол за Біло-синіх новачка Франа Соля, який замкнув простріл на ближню штангу від Віталія Миколенко.

Динамо Киев

При цьому іспанський форвард вже в компенсований час до першого тайму мав відмінну можливість оформити дубль і подвоїти перевагу Динамо, але, готуючи удар, з кількох метрів пробив прямо у воротаря Олімпіакоса, який встиг скоротити кут обстрілу.

У другій половині поєдинку Динамо, вже маючи комфортну перевагу, віддало ініціативу супернику, граючи в основному на контратаках. Грецька команда зуміла створити кілька моментів, але в небезпечних ситуаціях киян виручив Денис Бойко, зробивши відмінний сейв і нейтралізувавши вихід один на один.

Ліга Європи. 1/16 фіналу

Динамо – Олімпіакос 1: 0 (перший матч 2: 2)

Гол: Сіль 32

Динамо: Бойко, Кендзьора, Бурда, Шабанов, Миколенко, Буяльський, Шепелев, Шапаренко (Гармаш 76), Циганков, Сіль (Смирний 90 + 2), Вербич (Русин 90 + 2)

Олімпіакос: Са, Торосидіс, Мерія, Сіссе, Цімікас, Гільєрме, Бухалакіс (Натхо 65), Діаш (Масурас 46), Фортуніс (Герреро 65), Поденсе, Хассан

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.