Головний тренер Реала Сантьяго Соларі висловився щодо принизливої ​​поразки від Аякса в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Мадридський клуб був розгромлений амстердамцями на своєму полі з рахунком 4:1 і припинив виступи в турнірі. До цього Вершкові буквально за тиждень вилетіли з Кубка Іспанії, а в чемпіонаті програли лідируючій в турнірній таблиці Барселоні і тепер відстають від каталонців на 12 очок.

Після провалу в протистоянні з Аяксом у Лізі чемпіонів Сантьяго Соларі заявив, що не збирається подавати у відставку, і сподівається, що команда стане сильнішою.

Реал - Аякс, Лига чемпионов

«Я прийшов сюди не для того, щоб здатися у важкий момент. Я тут, щоб дати клубу найкраще, а гравці роблять усе, щоб завтра ставати сильнішими, ніж сьогодні.

Я не хочу говорити погано про своїх гравців. Безумовно, в матчі з Аяксом нам не вистачило нашого капітана Серхіо Рамоса. Я прийшов на посаду тренера Реала в скрутну хвилину, але не здамся в прагненні до нашої мети.

Це важкий сезон, але тепер ми зобов’язані продемонструвати характер і ще більше бажання, ніж раніше. Будь-хто може досягти успіху в легкі часи, але дійсно великі люди показують, на що здатні, у важкі моменти», – наводить слова Соларі Football Espana.

Командир “Нацдружин” погрожує застосувати силу на виборах: “В морду!”

Нагадаємо, що Реал у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зазнав нищівної поразки від Аякса з рахунком 4:1. Матч розпочався з небезпечного моменту біля воріт амстердамців, коли тільки перекладина врятувала їх від пропущеного м’яча після удару Варана. Але після цього Аякс шокував господарів поля і забив два швидкі голи вже до 18-ї хвилини, вийшовши тим самим вперед за сумою двох поєдинків після домашньої поразки 1:2. Спочатку Зієш чудово вирізав м’яч під дальню штангу, а пізніше в контратаці на ворота Куртуа вивели Нереса, який, обігравши голкіпера, підсік м’яч у сітку.

Реал активніше розпочав другий тайм, але не зміг реалізувати свої моменти. А на 62-й хвилині Тадіч, який відзначився двома гольовими передачами в першій половині зустрічі, ще більше погіршив становище діючих переможців Ліги чемпіонів. Гравець Аякса отримав м’яч на лінії штрафного і пробив точно в дев’ятку. Сама гольова атака почалася з епізоду, коли м’яч ледь не перетнув бічну лінію, через що головному арбітру довелося звертатися за допомогою до VAR, але, порадившись з відеоасистентами, він зарахував взяття воріт.

На 70-й хвилині Асенсіо, здавалося, відродив надію Реала на камбек, відігравши один м’яч, але буквально відразу ж після цього Шоне поставив ефектну крапку в матчі. Півзахисник Аякса фантастичним ударом зі штрафного встановив остаточний рахунок у поєдинку.

Таким чином, кривдники київського Динамо в кваліфікації Ліги чемпіонів створили сенсацію на полі Реала, здобувши перемогу 4:1, і тепер зіграють у чвертьфіналі турніру.

Реал – Аякс 1:4 (перший матч 2:1)

Голи: Асенсіо 70 – Зієш 7, Нерес 18, Тадіч 62, Шоне 72

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.