У четвер, 14 березня, київське Динамо зазнало нищівної поразки від Челсі в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи

Після розгрому 0:3 в першому поєдинку в Лондоні команда Олександра Хацкевича фактично звела на нуль шанси на продовження виступу в турнірі, а в другій грі навіть не змогла нав’язати боротьбу суперникові.

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи Динамо пропустило в свої ворота від Челсі п’ять сухих м’ячів.

Динамо - Челси, Лига Европы

Ця принизлива ​​поразка 0:5 від лондонського клубу стала для киян історичною, оскільки є найбільшим домашнім програшем в єврокубках.

Такий результат також є повторенням найбільших поразок Динамо в єврокубках, але на чужому полі. Раніше київська команда програвала 0:5 лісабонській Бенфіці в 1992 році та туринському Ювентусу в 2002 році.

Астаф’єва роздяглася і прикрила груди бутонами троянд: “Неможливо відірвати погляд”

Нагадаємо, що Динамо, якому потрібно було відігравати три голи після першого матчу, вже в дебюті другої зустрічі поставило хрест на своїх шансах на вихід у чвертьфінал. На п’ятій хвилині Вілліан подав кутовий, а Олів’є Жиру після скидки легко відправив м’яч у ворота. Тепер киянам вже потрібно було забивати п’ять, що виглядало фантастично.

Схоже, швидкий пропущений гол, ошелешив господарів поля, які в подальшому ніяк не могли зачепитися за м’яч. Челсі спокійно контролював хід гри, створюючи загрозу біля воріт Динамо, ніби це лондонцям потрібно було відіграватися.

Після півгодини ігрового часу Маркос Алонсо точним пасом, який відрізав захист киян, знайшов у штрафному Жиру, який подвоїв перевагу своєї команди і по суті остаточно визначив, чим завершиться це протистояння. Утім, Челсі не зупинився – і вже сам Алонсо добив господарів. Іспанський захисник, перебуваючи наодинці в оточенні гравців Динамо в штрафному майданчику, замкнув простріл з флангу. А з моментів киян можна згадати хіба що гол з офсайду Дениса Гармаша, який вимушено зайняв позицію нападаючого через кадрові проблеми, і штрафний у виконанні Віктора Циганкова, зіпсований ударом в стінку.

На другий тайм Динамо вийшло зарядженим і провело кілька небезпечних атак. Гармаш знову відправив м’яч у ворота з офсайду, ще в одному моменті лондонців від пропущеного голу спочатку врятував голкіпер Кепа, а після – стійка воріт. Однак цього запалу вистачило ненадовго, а після закінчення перших п’ятнадцяти хвилин другої половини зустрічі Жиру повністю охолодив запал господарів, оформивши хет-трик. Вілліан виконав ідеальну подачу на голову француза, якому залишалося тільки переправити м’яч у сітку воріт. Через пару хвилин Алонсо міг збільшувати рахунок і ганьбу Динамо – іспанець небезпечно пробив зі штрафного, але Денис Бойко дотягнувся і переправив м’яч у хрестовину.

Далі Динамо сподіватися точно було вже ні на що. Та й особливо не виходило нав’язати якусь гру. Зрештою, як і в першому поєдинку, позначався клас Челсі та відсутність лідерів атакуючої лінії киян Беньяміна Вербіча та Франа Соля. А жирну крапку в матчі-відповіді поставив Каллум Гадсон-Одої, який реалізував вихід один на один і зробив рахунок 0:5.

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

Динамо – Челсі 0:5 (перший матч 0:3)

Голи: Жиру 5, 33, 59, Алонсо 45+1, Гадсон-Одої 78

Нагадаємо, раніше Динамо і Шахтар дізналися суперників у плей-офф Ліги Європи.

Як повідомляла Politeka, Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що Шахтар і Динамо отримали компенсації від ФІФА за участь їхніх гравців на Чемпіонаті світу-2018.