Донецький "Шахтар" розпочав свій єврокубковий сезон гостьовим поєдинком проти мадридського Реала

Як відомо, гра пройшла в рамках групового етапу Ліги чемпіонів. Як передає "ВВС. Україна", український клуб здобув сенсаційну перемогу з рахунком 3:2, обігравши таким чином чемпіона Іспанії мадридський "Реал".

Відзначається, що "Шахтар" забив всі три голи в першому таймі. Легіонери Тете і Манор Соломон забили м'яч у ворота супротивників, а третій гол у власні ворота забив гравець «Реала» Рафаель Варан.

Незважаючи на те, що рахунок після першого тайму був розгромним, у другій частині гри мадридці перехопили ініціативу і змогли забити два м'ячі у ворота гірників. Голи забили Лука Модріч і Вінісіус Жуніор. Іспанці намагалися зрівняти рахунок, атакуючи "Шахтар" до самого кінця гри, але гірники зуміли стримати натиск чемпіонів і здобути перемогу в цій важливій грі. Завдяки перемозі "Шахтар" потрапив до групи В.