Свята, що наближаються, можуть остаточно поставити хрест на вашій фігурі. Фахівці розповіли, що робити, щоб не переїдати

Калорійна їжа, яка викликає швидке підвищення концентрації цукру в крові, наповнює організм енергією і покращує настрій. Все це закріплює звичку людини вважати їжу своїм антидепресантом і сприяє переїданню.

Наукові фахівці розповіли про те, які дії можуть допомогти впоратися з переїданням і навчитися контролювати обсяги їжі, що вживається. Медики дали кілька порад, що дозволяють ефективніше чинити опір нав’язливому бажанню переїдати.

Порада перша: знати кількість спожитої їжі. Потрібно чесно зізнаватися собі, скільки з’їдається за день. Дієтологи рекомендують протягом декількох днів записувати все, що людина з’їдає і випиває за добу. Іноді усвідомлення суворої реальності стає потужним стимулом почати працювати над собою. У боротьбі з переїданням перший крок може стати вирішальним. Дочь Потапа похвасталась аппетитными формами в купальнике: Есть, на что посмотреть

Популярные статьи сейчас

Здоровье Пугачевой безнадежно подорвано, Галкин удивил откровениями: "До сих пор не заживает..."

Опухшая Полякова поразила видом без косметики, Королеву ночи не узнать: "Без уколов такой..."

Тину Кароль засняли в неожиданном наряде на кухне, певица разошлась: "Оценила гречку и..."

Ткач из "Квартал 95" удивил сменой имиджа, артиста не узнать: «Ласточкин, ты ли это?»

Звезда "Дизель шоу" Писаренко неожиданно сбежал в Россию и поразил опухшим видом: "Два совершенно разных человека"

Показать еще

Порада друга: ретельно жувати. Важливо привчити себе ретельно пережовувати їжу, підкреслюють експерти зі здорового харчування. Спочатку це може здаватися чимось безглуздим, але якщо довгий жування стає звичкою, на фігурі і здоров’я це позначається найсприятливішим чином. Тверду їжу слід пережовувати не менше 30 разів, а краще здійснювати до 50 жувальних рухів.

Порада третя: немає продуктам-агресорам. Не тримайте під рукою продукти-агресори, які сприяють різкому збільшенню цукру в крові. Після подібних стрибків цукру апетит розігрується ще інтенсивніше. Якщо неможливість щось пожувати занадто важка, використовуйте замість шоколадок і печива часточки овочів і фруктів.

Порада четверта: пити воду. Вода між прийомами їжі заповнює втрату рідини в організмі, активізує метаболічні процеси, захищає від нападів помилкового голоду, а також перешкоджає переїдання в найближчий прийом їжі.

Порада п’ята: є натуральне. Спробуйте перестати вживати в їжу продукти готового виробництва, що заповнюють полиці магазинів. Відмовтеся від напівфабрикатів і всього, що можна з’їсти, лише зірвавши обгортку. Натуральні продукти, овочі та фрукти містять багатий набір мікроелементів, що не тільки приносить користь здоров’ю, але і вимагає певного часу для травлення. Такі продукти позбавлені штучних добавок, що володіють властивістю стимулювати апетит і багаті клітковиною.

Нагадаємо, переїдання: чому не можна втрачати контроль над апетитом

Як повідомляла Politeka, їжа для щастя: подробиці корисного меню

Також Politeka писала, що п’ять порад, щоб зменшити шлунок