Експерт назвала щоденну шкідливу звичку жінок, що призводить до целюліту

Щодня цю помилку допускають мільйони людей, про що заявила науковий аташе технології схуднення LPG Endermologie у Франції Клелія Монто.

Експерт пояснила, що популярна звичка схрещувати ноги під час сидіння призводить не тільки до варикозного розширення вен, а й до целюліту на цих ділянках тіла.

Відбувається це через те, що подібна звичка викликає серйозну затримку лимфообігу в ногах. Затримка води в організмі в результаті призводить до проблеми з циркуляцією крові і, відповідно, до затримки виведення токсинів з організму.

Популярные статьи сейчас

Новое фото сына Пугачевой и Галкина наделало шума в Сети: «Нет ничего общего»

Не стало культового музыканта и экспериментатора: получил перелом и больше не поднялся

Хименес-Браво из «Мастер Шеф» засветился в постели со своей любимицей: «Типичное утро»

Болезнь оборвала жизнь популярного артиста: "Не мог двигаться, все его тело болело"

Жизнь звезды шоу "X-Фактор" и "Голос" трагически оборвалась: "Затянуло в конвейер"

Показать еще

В кінцевому підсумку комплекс порушень процесів організму закінчується появою целюліту. Такий вид целюліту фахівці також називають набряклим. Судья Зайцевой вынес скандальный вердикт: «Не виновна»

Ще однією причиною, яка винна в утворенні «апельсинової кірки» на ногах і стегнах, експерт назвала любов до вузьких джинсів. Такий одяг провокує ті ж проблеми, що і звичка класти ногу на ногу, а їх сукупність часто стає причиною проблем, котрі важко усунути.

Експерт радить частіше рухатися, щоб запобігти появі «апельсинової кірки». Почати слід з 30 хвилин ходьби в день, більше вільного одягу та відмови від солоної їжі.

Додамо, раніше ми писали, як правильно розрахувати, скільки потрібно рухатися в залежності від віку.

Фізична активність корисна всім, проте є особливі рекомендації, які залежать від віку. У США опублікували нове керівництвом з фізичної активності. У новому керівництві є конкретні фізкультрекомендаціі по віковим групам.

Наприклад, у дорослих ця ланка досить висока. А саме, їм необхідно 150-300 хвилин на тиждень помірних навантажень або 75-150 хвилин інтенсивних. Це стосується і тих, хто має хронічні захворювання і людей старшого віку по можливості. Список бонусів за спортивну поведінку вражає: при такій активності краще сон, нижче ризик депресії, мозок працює продуктивніше і навіть знижується ризик розвитку деяких видів раку.

Нагадаємо про повсякденні звички, які згубно впливають на наш організм

Як повідомляла Politeka, лікарі розповіли, як шкідливі звички впливають на організм взимку

Також Politeka писала, що лікар назвала звичку, яка зупиняє старіння.