Люди, які стежать за своїм здоров’ям, намагаються відповідати всім рекомендаціям щодо харчування і способу життя

Японські дослідники заявили про неспроможність міфу про шкоду пізнього прийому їжі. Виявилося, вечеря незадовго до сну жодним чином не погіршує стан здоров’я людини. Всім відоме правило утримуватися від прийняття їжі перед сном виявилося міфом.

Як стверджують японські вчені, насправді пізні вечері не роблять негативного впливу на наше здоров’я. Раніше вважалося, що такий порядок прийняття їжі шкідливий через те, що рівень цукру в крові не встигає прийти в норму.

Всем известное правило удерживаться от принятия пищи перед сном оказалось мифом.

Популярные статьи сейчас

Галкин отрастил усы и похвастался торсом без футболки, Пугачевой завидуют: "Соблазнитель из 70-х"

Печальное известие омрачило праздник в семье самой богатой певицы Украины Камалии: "Пожалуйста, помолитесь"

Жизни 19-летнего кумира молодежи и его девушки оборвались после стрельбы в кинотеатре: детали трагедии

Григорий Решетник раскрыл, почему Мишина и Эллерт не смогли быть вместе: «У них…»

Выяснилось, как по-настоящему зовут Могилевскую, Каменских и других звезд украинского шоубиза: "На Жмуре далеко не уедешь"

Показать еще

Співробітники Університету Окаями опублікували дані, експериментально спростовують усталену думку. Ними були вивчені спосіб життя і стан здоров’я майже 1600 добровольців. Експерти відстежували час вечері, якість сну і дані аналізів крові волонтерів. При цьому 16% чоловіків і 8% представниць прекрасної статі в числі випробовуваних не дотримувалися правила є не пізніше, ніж за дві години до сну.

Результати, опубліковані в виданні BMJ Nutrition, Prevention & Health, свідчать про те, що такий режим не змінив вміст цукру і ніяк не погіршив стан «пізніх їдців».

Причинами ж підвищення рівня вмісту цукру в крові є нестабільність артеріального тиску, фізичні навантаження і шкідливі звички. Також слід уважно підходити до організації раціону, уникаючи вживання неякісних продуктів, які шкодять метаболізму. Якщо ж людина веде здоровий спосіб життя і уникає негативних факторів, пізню вечерю не зможе вплинути на його здоров’я і самопочуття.

Додамо, раніше ми повідомляли, як схуднути без дієт і спорту та розповіли про шести хитрощі, які тільки поліпшать здоров’я.

Схуднути без зусиль і шкоди для здоров’я не так вже й складно. Стартуйте прямо сьогодні — і почніть з цих простих, але дуже ефективних трюків. Наприклад, фотографуйте їжу, яку їсте. Як з’ясували дослідники з Каліфорнійського університету, розміщення фотографій їжі в соцмережах змушує нас відповідальніше підходити до вибору продуктів і віддавати перевагу більш здорову їжу.

Нагадаємо, як скинути вагу і оздоровитися без дієт і заборон

Як повідомляла Politeka, дієтологи розповіли, чому голод і монодієти вбивають організм

Також Politeka писала, що названо продукти, які роблять тренування ефективніше: основа для красивого тіла