Міністр оборони США Джеймс Меттіс розповів про основну мету свого візиту в Україну

За словами шефа Пентагону, Сполучені Штати Америки мають намір зміцнювати відносини з Україною і запевнив Київ, що Вашингтон підтримує нашу країну.

Про це заявив міністр оборони США Джеймс Меттіс в ході брифінгу.

«Думаю, що ніякі відносини не залишаються колишніми, — вони зміцнюються або послаблюються. Я хочу запевнити, що ми маємо намір зміцнювати відносини між нашими країнами», — сказав він.

Популярные статьи сейчас

Внук Аллы Пугачевой после несчастья оказался на костылях: "Как-то так..."

Оборвалась жизнь знаменитой актрисы, красотой которой восхищался весь мир: "Была силой природы"

Украинцы массово останутся без пенсий в 2022 году: как ужесточатся правила по стажу

Экс-"Холостяк" Михайлюк показал красавицу-дочь от известной модели: "Хавайтесь, пацаны!"

Каменских в леопардовом купальнике пошалила на пляже без Потапа: кадры

Показать еще

Меттіс також зазначив що прибув в Україну для того, щоб краще зрозуміти ситуацію, на яку наражаються ваші бійці на передовій.

«Це дає мені можливість активніше виступати на підтримку того, що доповів ваш президент і міністр оборони», — сказав «Скажений пес», як охрестили його американські військові і політики.

За словами Меттіса США поставлять України спеціального обладнання для зміцнення обороноздатності на суму в 175 млн дол.

«Мова йде про спеціальне обладнання, яке буде сприяти ще більшій обороноздатності України. Так ми надаємо, наскільки можемо, серйозну підтримку», — сказав шеф Пентагону.

Раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко на брифінгу для журналістів розповів, за що вдячний міністру оборони США Джеймс Меттіс

Зокрема, глава держави подякував шефа Пентагону за своєчасний візит і рішучу налаштованість і надалі розвивати американо-українське співробітництво.

Тим часом посольство США опублікувало фото з військового параду на Майдані Незалежності, де разом з Порошенком та іншими високопоставленими особами був присутній і міністр оборони Меттіс.

Джерело: Politeka