Збірна України U-19 переграла однолітків з Франції в 1 турі групи В на Євро-2018 (1:2)

Вже на 13-й хвилині Георгій Цитаїшвілі відкрив рахунок у матчі, але за 10 хвилин Рафік Гуїтане ефектним ударом відновив нічийний рахунок у зустрічі. Головним героєм став хавбек Динамо Сергій Булеца, який на 86-й хвилині матчу прошив ворота Йєвана Діуфа. У підсумку, підопічні Олександра Петракова здобули перші 3 очки на першості Європи.

Як писала Politeka, Андрій Лунін офіційно став голкіпером Реала, покинувши Зорю. Українець поїде на передсезонні збори з головною командою Реала, і новий наставник клубних чемпіонів Європи Хулен Лопетегі вирішить долю новачка. Тренерський штаб сьогодні розглядає відразу 3 варіанти розвитку його кар’єри.

Раніше 28-річний український атакуючий півзахисник Андрій Ярмоленко підписав контракт з лондонським Вест Хемом. До цього українець у сезоні 2017/18 забив шість голів і віддав шість гольових передач у 24 матчах Бундесліги, Кубка Німеччини та Ліги чемпіонів. Українець перейшов у Боруссію з Динамо за 25 млн євро влітку 2017 року.

Нагадаємо, після фіналу чемпіонату світу Франція – Хорватія – 4:2 були нагороджені призами кращі гравці мундіалю.

Золотий м’яч чемпіонату світу виграв хорватський півзахисник Лука Модріч, Срібний м’яч дістався плеймейкера збірної Бельгії Едену Азару, Бронзовий м’яч вручили французькому форварду Антуану Грізманну.

Ми розлучилися: Усик повідомив про несподіваний поворот у житті напередодні бою з Гассієвим

Як повідомляла Politeka, походження гравців збірної Франції стало причиною насмішок з боку екс-тренера команди суперників.

Раніше сотні людей вийшли на вулиці Ростова з криками «Путін-х**ло», в зв’язку з чим поліція РФ виявилася безсилою.