Тарас Степаненко зазначив бійцівські якості суперника

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко підбив підсумки поєдинку відбіркового раунду чемпіонату світу-2018, в якому Синьо-жовті на виїзді поступилися Ісландії (0:2).

ЧС-2018: з ким і коли гратиме збірна України

“Знали, що буде важкий матч, і він таким вийшов в плані того, як буде грати збірна Ісландії. В першому таймі гра була рівна і ми навіть мали перевагу в триманні м’яча і контролі, а після перерви пропустили дуже швидкий гол, і чомусь все посипалося. Почали втрачати зони і почали викидатися, а у суперника з’явилося багато вільних зон, тому Ісландія почала вигравати боротьбу і вриватися в ці зони.

Велика проблема в тому, що навіть програючи, потрібно грати чітко і все виконувати. 0:1 – це такий рахунок, коли ти за хвилину можеш все змінити і повернути, але вийшло, що ми втратили нитки гри, програли всю боротьбу, було багато неточних передач і незрозумілих речей, чим Ісландія і скористалася. Ми гол пропустили після звичайної подачі з флангу. Потрібно вчитися на помилках і в матчах такого рівня гнути свою лінію, навіть програючи.

Зараз всі в дуже поганому настрої. Думаю, потрібно буде розібрати гру і з’ясувати, які були помилки, щоб надалі їх не повторювати. Якщо подивитися на таблицю, повернулося все те, що і було. У всіх команд будуть важкі ігри. Якби цей матч склався для нас вдало, то однією ногою ми могли б бути в плей-офф. Потрібно йти вперед. У нас ще дві гри і все в наших руках”, – сказав Степаненко в ефірі телеканалу Футбол 1.

Як раніше писала, Politeka, один з ключових гравців збірної України Євген Коноплянка був удостоєний звання кращого гравця німецького «Шальке» у поточному міжсезонні. За версією авторитетного німецького видання Kicker Коноплянка потрапив до списку 18 кращих футболістів Бундесліги.