У неділю, 5 листопада, в рамках 15-го туру чемпіонату України з футболу, відбулося 2 матчі – “Динамо” – “Ворскла” (2: 1) і “Олімпік” – “Зоря” (3: 3)

Коноплянку спіткала неприємність: з’явилося відео

Про це повідомляє “Знай. Спорт“.

У матчі з полтавчанами кияни забили перший м’яч на 26-й хвилині: після розіграшу штрафного Морозюк віддав передачу на Мбокані, конголезець головою скинув м’яч під удар Буяльському, і той пробив у ворота. Голкіпер Ткаченко відбив перед собою м’яч, а на добиванні Мораес потрапив уже в порожні ворота.

За чотири хвилини Динамо подвоїло перевагу: Гармаш навісив в штрафну, звідки Буяльський розкішно пробив головою у протихід воротареві.

На 58-й хвилині капітан Ворскли Чеснаков відновив інтригу: після подачі кутового він виграв боротьбу на другому поверсі у Корзуна і з кількох метрів ударом головою вколотив м’яч у ворота.

Динамо – Ворскла 2:1

Голи: Мораес 26, Буяльський 30 – Чеснаков 58

Динамо: Бущан, Морозюк, Віда, Хачеріді, Миколенко, Корзун, Гармаш (Шепелєв 46), Гонсалес (Піваріч 87), Буяльський (Циганков 60), Мораес, Мбокані

Ворскла: Ткаченко, Пердута, Даллку, Чижов, Матвієнко, Скляр, Чеснаков (Кулач 79), Кадімян (Одарюк 75), Ребенок, Коломоєць (Кобахідзе 84)

Попередження: Корзун 90 + 4 – Чеснаков 22, Одарюк 90, Пердута 90 + 1

Поєдинок Олімпіка і Зорі був багатий на події. Донеччани забили швидкий м’яч вже на 11-й хвилині: Богданов зі штрафного дав пас на Лук’янчука, удар у Павла не вийшов, але після серії рикошетів м’яч потрапив до Антону Кравченко, який з двох метрів переправив круглого у порожні ворота.

На 48-й хвилині Моха заробив штрафний, після якого послідував навіс на Кравченко, Антон головою скинув м’яч на Біленького і Станіслав з центру штрафного майданчика пробив точно в правий кут. “Олімпік” подвоює свою перевагу.

На 62-й хвилині гостям вдалася відмінна комбінація через лівий край, Гордієнко прострілив в центр, Громов скинув м’яч Луньов, а Максим більярдним ударом відправив м’яч у сітку.

Але через чотири хвилини Богданов знову зробив перевагу Олімпіка в два голи: півзахисникові вдався сильний удар точно в правий кут, без шансів для голкіпера.

На 70-й хвилині Зоря залишилася в меншості: Андрієвський отримав червону картку за грубу гру проти Цимбалюка, проти якого зіграв прямою ногою.

За сім хвилин до кінця основного часу луганчани відзначилися вдруге: Шабанов вибив м’яч точно на Опанасенко, який швидко обробив м’яч і вистрілив з-за меж штрафного – точно в дев’ятку. Розв’язка наступила на 90 + 4-й хвилині після точного удару Харатін.

Олімпік – Зоря 3:3

Голи: Кравченко 11, Біленький 48, Богданов 66 – Луньов 62, Опанасенко 83, Харатін 90 + 4

Олімпік: Махарадзе, Богданов (Доронін 69), Цимбалюк, Біленький (Мигунов 90), Очігава Софія Альбертівна (Еммерсон 66), Шестаков, Шабанов, Моха, Прийомов, Кравченко, Лук’янчук

Зоря: Лунін, Сілас (Гордієнко 46), Опанасенко, Бабенко, Громов, Гречишкін, Караваєв (Харатін 87), Луньов, Андрієвський, Сваток, Сухоцький

Попередження: Моха 34, Шабанов 50, Лук’янчук 59, Махарадзе 90 + 2 – Луньов 57

Вилучення: Андрієвський 70

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що “Шахтар” впевнено обіграв “Маріуполь” з рахунком 3: 1.