Чемпіонкою Європи з біатлону стала українська спортсменка

Ірина Варвинець перемогла в жіночому спринті на трасі італійського Ріднау, фінішувавши без єдиного промаху за 20 хвилин 54,1 секунди.

Українка випередила французьку спортсменку Хлое Шевальє на цілих 12,5 секунд, в активі якої був один штрафне коло.

Бронза дісталася японці Тачізакі з відставанням від Варвинець в 15,5 с.

Ще одна представниця України Надія Бєлкіна фінішувала 16-й (1) +53,1 сек, Бондар стала двадцять третім (3) +59,9 сек, Ольга Абрамова (1) – 27-а, Марія Панфілова (0) – 42, Юлія Журавок (0) – 44.

Відзначимо, що всі шість наших спортсменів кваліфікувалися в гонку переслідування.

27 січня в Італії пройдуть дві індивідуальні гонки, а 28 січня біатлонні змагання завершаться змішаної і одиночної змішаній естафеті.

Нагадаємо, 23 січня в столичній Національній філармонії України відбулися проводи наших спортсменів на зимові Олімпійські ігри в південнокорейському Пхенчхані.