Збірна Росії на Олімпіаді в Південній Кореї завоювала найменше золотих медалей в історії

У Пхьончхані російські спортсмени продемонстрували найгірший результат в історії виступів на Олімпійських іграх, якщо брати в розрахунок золоті медалі.

Представники Росії на Олімпіаді 2018 року завоювали 2 золоті, 6 срібних і 9 бронзових нагород, посівши 13-е місце в загальному медальному заліку з 17 медалями. На Олімпійських іграх 2010 року в канадському Ванкувері Росія виграла 15 нагород, але тоді російські спортсмени взяли три “золота”, а не два.

Трійку лідерів медального заліку Олімпіади очолила Норвегія – 14 золотих, 14 срібних і 11 бронзових медалей. На другому місці опинилася Німеччина – 14 золотих, 10 срібних і 7 бронзових медалей. Замикає топ-3 збірна Канади, на рахунку якої 11 золотих, 8 срібних і 10 бронзових нагород.

Звернемо увагу, що Україна в підсумковій таблиці поділила 21-22-е місця з Угорщиною. У наших країн по одній медалі – золотий.

Нагадаємо, спортсмени з Російської Федерації не зможуть пройти під своїм прапором на церемонії закриття зимової Олімпіади-2018 в Пхьончхані. Про це повідомляє міжнародний олімпійський комітет.

“Прапор країни не буде присутній на церемонії закриття, проте санкції з Росії будуть зняті після закінчення Ігор, якщо буде підтверджено, що ніяких додаткових позитивних випадків застосування допінгу відповідними спортсменами не виявлять”, – йдеться в повідомленні.

Як писала Politeka, сьогодні, 25 лютого, відбудеться церемонія закриття зимових Олімпійських ігор-2018 в південнокорейському Пхьончхані. Нести прапор України на урочистій церемонії буде єдиний чемпіон Олімпіади Олександр Абраменко.