Євген Коноплянка, півзахисник німецького Шальке і збірної України, обійшов Сергія Реброва за кількістю голів

Хавбек Шальке і збірної України Євген Коноплянка оформив дубль у товариському матчі з Албанією. Це були його 16-й і 17-й голи за збірну, що дозволило йому обійти в списку бомбардирів Сергія Реброва, на рахунку якого 15 голів, і стати 3-м серед кращих голеадорів збірної.

Дубль наблизив Андрія Ярмоленко до найкращого бомбардира в історії збірної України Андрію Шевченку. У нинішнього головного тренера збірної 48 убитих, у півзахисника Боруссії – 35.

Збірна України тріумфально перемогла Албанію в товариському матчі, який відбувся у французькому Евіані. Матч національних збірних завершився перемогою українців з рахунком 4:1. Дублями за Україну відзначилися лідери команди Євген Коноплянка та Андрій Ярмоленко.

Коноплянке подыскали новый клуб: чешско-китайский
Збірна України з перших хвилин захопила ініціативу, але тим не менше наша команда зуміла відкрити рахунок лише у другій половині першого тайму. Відзначився Євген Коноплянка, якому асистував Ярмоленко.

Через кілька хвилин гравці помінялися ролями і тепер уже Ярмоленко забив гол після класного пасу Коноплянки. У кінцівці першого тайму Малиновський вивів Ярмоленка на порожні ворота, після чого форвард дортмундської “Боруссії” без проблем оформив дубль.

5 травня відбулися всі 9 матчів 33-го туру чемпіонату Німеччини з футболу. Футбольний клуб Шальке, в якому грає українець Євген Коноплянка, отримав перемогу над Аугсбургом. Цією перемогою команда гарантувала собі друге місце в турнірній таблиці і потрапляння в груповий етап Ліги чемпіонів.

Коноплянка, Шальке
У складі переможців відзначився Тіло Керер, ще один гол забив у свої ворота Альфред Фіннбогассон, форвард господарів поля. Євген Коноплянка в цьому матчі вийшов у стартовому складі і провів на полі 84 хвилини.

Украинский полузащитник Евгений Коноплянка помог своей команде добыть ничью. В 32 туре Бундеслиги Шальке принимал Боруссию из Менхенгладбаха.

Команда украинца была фаворитом поединка, однако все изменилось уже на 12 минуте матча. Хозяева поля остались в меньшинстве. Бенталеб получил две желтые за несколько секунд. Сначала в грубом подкате сбил соперника, а потом получил вторую желтую за неспортивное поведение, словно Шиме Врсалько за Атлетико в игре Лиги Европы против Арсенала (1:1).