Російського лідера Володимира Путіна змусили рахуватися з Україною

Володимир Путін був змушенийпродемонструвати повагу до спортивної перемоги українського боксера і піднятися під час того, як звучав Національний гімн золотого призера Європейських ігор.

путин

Український спортсмен Олександр Хижняк став переможцем фінальних боїв турніру з боксу в рамках так званих Європейських ігор – українець виборов у Мінську золоту медаль. Відомо, що організатори змагань напередодні запропонували російському лідерові Володимиру Путіну відвідати фінал спортивного змагання – глава Кремля пропозицію прийняв і прибув на фінал. Так під час церемонії нагородження за протоколом пролунав Національний гімн України на честь перемоги Олександра Хижняка, і російському президенту довелося піднятися під час його виконання.

Відповідне відео опублікували в мережі.

На кадрах чітко видно, як під час перших акордів українського Гімну президент РФ зірвався з місця – він сидів і тут же підійнявся, поправивши свій піджак. Під час звучання Національного гімну України в залі панувала дивовижна – вкрай поважна щодо спортивних досягнень українця тиша, а сам Володимир Путін скромно простояв весь той час, поки звучала мелодія Гімну. Міміка у російського президента під час Гімну України також була трохи дивною – обличчя його, як вживається в просторіччі, “перекосило”.

Відома українка розбилася в ДТП: “машина в мотлох”, тіло невідомо де

Нагадаємо також, українець Олександр Хижняк увінчав тріумфом свій виступ на боксерському турнірі Європейських ігор-2019, які проходять в Мінську.

Український боксер впевнено взяв золоту медаль у ваговій категорії до 75 кг.

У фінальному поєдинку змагань, які також мають статус чемпіонату Європи, Олександр Хижняк здобув ефектну перемогу над італійцем Сальваторе Кавалларо.

Український чемпіон світу і Європи у вирішальній сутичці не залишив жодного шансу своєму опоненту. Хижняк почав бити італійського суперника з перших же секунд бою, не даючи тому перепочити.

Кавалларо все ж вдалося вистояти до кінця поєдинку, але щодо переможця у суддів сумнівів не було. Український боксер виграв одноголосним рішенням – 5:0 (30:26, 30:27, 30:25, 29:28, 30:26). Золота медаль Олександра Хижняка стала для збірної України другою в боксі і 12-ю загалом на Європейських іграх-2019.

Нагадаємо, що Путін налякав вчених своєю новою зовнішністю: «У діда лице попливло».

Як повідомляла Politeka, двійник Путіна розгнівав росіян безглуздою витівкою: «Плешива собака».

Також Politeka писала, що українців покарали за медалі, завойовані в РФ.