Львівський клуб вирішив відмовитись від послуг гравця, який підтримував господарів ЧС-2018

Керівництво львівських “Карпат” вигнали з юнацької команди голкіпера Михайла Готру через те, що він вболівав за збірну Росії на Чемпіонаті світу з футболу, який проходить в Росії. Про це повідомила прес-служба футбольного клубу.

Навіть при Януковичі такого не було: син Порошенка цинічно проголосував за диктаторський закон

Наразі відомо, що футболіст запостив на сторінці в Instagram фотографії, на яких підтримував збірну Росії на чемпіонаті світу.

Зазначимо, що Готра є уродженцем Ужгороду і минулого року був визнаний найкращим воротарем України у дитячо-юнацькому футболі.

Нагадаємо, 1 липня в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу в Нижньому Новгороді зустрілися збірні Хорватії та Данії.

Вже на 1-й хвилині зустрічі захисник Гаддерсфілда Матіас Йергенсен вивів датчан вперед. Але на 4-й хвилині форвард Ювентуса Маріо Манджукич зрівняв рахунок. В результаті Хорватія виграла післяматчеву лотерею з рахунком 3:2.

В 1/4 фіналу Хорватія зіграє з Росією, яка перемогла по пенальті Іспанії (1:1, 4:3 по пенальті).

Нагадамєо, що в 1/4 фіналу ЧС-2018 зустрінуться такі пари:

Уругвай – Франція (6 липня, 17:00, Нижній Новгород, стадіон Нижній Новгород)
Бразилія – ​​Бельгія (6 липня, 21:00, Казань, Казань Арена)
Швеція – Англія (7 липня, 17:00, Самара, Самара Арена)
Росія – Хорватія (7 липня, 21:00, Сочі, Стадіон Фішт).

Як повідомляла Politeka, бразильський футболіст Неймар може встановити несподіваний антирекорд на чемпіонаті світу з футболу в Росії. Футболіст може запам’ятатися не своїми яскравими діями на полі, а симуляціями і лежанням на траві. Так, в чотирьох матчах Мундіалю Неймар у сумі пролежав на траві 13 хвилин і 50 секунд.