Тенісистка з України вийшла в півфінал турніру WTA International

У Ташкенті проходить Міжнародний турнір з тенісу. У чвертьфіналі змагання українка Катерина Козлова розгромила тенісистку з Словаччини Анну Шмідлову.

Катерина поступилася суперниці лише п’ять геймів. У першому сеті Козлова зробила два брейка, на що суперниця змогла відповісти лише одним. А в другому українка дозволила словачці взяти тільки одну подачу. За рахунку 5: 1 Катерина вийшла подавати на матч, але невдало, проте моментально взяла чужу подачу і виграла матч – 6: 3, 6: 2.

Варто відзначити, що на даний момент Катерина Козлова знаходиться на 119-му місці в рейтингу кращих тенісисток світу. Якщо українці вдасться пройти у фінал турніру, вона зможе повернутися в топ-100 рейтингу.

катерина козлова

Раніше повідомлялося, що український тенісист Леонід Станіславський став найстаршим учасником змагань Міжнародної федерації тенісу (ITF) серед ветеранів. Харків’янин вийшов на корт у віці 94-х років. У минулому році Станіславський був внесений до Книги рекордів України, як найстарший діючий тенісист-аматор не тільки України, але і Європи. Українцю вже за 90, але він продовжує відвідувати різні міжнародні турніри, а тренується три рази на тиждень по півтори години.

Станіславський у рейтингу ITF займає 112-е місце в світі в категорії старше 85 років в одиночному розряді та 30-е місце в парному рейтингу.

Додамо, що друга ракетка України Леся Цуренко стала номінанткой премії «Прорив серпня» від WTA. За нагороду також боротимуться Аріна Соболенко, Маркета Вондроушова, Анастасія Севастова і Ешлі Барті. Варто зазначити, що в серпні цього року Цуренко вперше в кар’єрі вийшла у чвертьфінал турніру Grand Slam. За підсумками турніру українська тенісистка встановила особистий рекорд в рейтингу WTA.

Переможницею турніру в цьому році стала японка Наомі Осака.

Як повідомляла Politeka, Світоліна опустилася в рейтингу WTA: на якому місці зараз українка.

Також Politeka писала, що Світоліній пропонували змінити громадянство: що вона відповіла.