У вівторок, 12 березня, Шальке в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з Манчестер Сіті з ганьбою вилетів із турніру

Після домашньої поразки 2:3 команда українського півзахисника Євгена Коноплянки на виїзді була розбита, пропустивши сім сухих м’ячів.

При цьому до розгрому Шальке приклався інший українець Олександр Зінченко, який відзначився гольовою передачею і отримав одну з найвищих оцінок за підсумками матчу.

Манчестер Сити

Нищівна поразка 0:7 в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів стала для Шальке не тільки принизливим вильотом з Ліги чемпіонів, але й історичним антирекордом.

Як повідомляє Opta, ця поразка стала найбільшою для німецьких клубів за весь час існування турніру.

Відома російська співачка впала в кому, правду більше не приховати: “офіційна заява”

Нагадаємо, що після вольової перемоги в меншості у першому поєдинку Манчестер Сіті в матчі-відповіді з Шальке більш ніж переконливо оформив путівку в чвертьфінал Ліги чемпіонів, влаштувавши опонентові справжнє побоїще.

Варто зазначити, що українці Олександр Зінченко і Євген Коноплянка розпочали зустріч у стартових складах і провели на полі весь матч, але закінчився він як для них, так і для їхніх команд з абсолютно протилежним результатом.

Шальке протримався трохи більше півгодини, після чого Манчестер Сіті за сім хвилин зробив рахунок розгромним. Спочатку Серхіо Агуеро оформив дубль, а потім безпосередню участь у побитті суперника взяв Зінченко. Гравець збірної України відмінною дальньою розрізною передачею залишив ні з чим весь захист гельзенкірхенців і вивів на ударну позицію Лероя Сане, який легко переправив м’яч у ворота.

Лерой Сане, Манчестер Сити

У другому таймі все той же Сане записав на свій рахунок, окрім голу, ще й три асисти, а довершили приниження Шальке Рахім Стерлінг, Бернарду Сілва, Філ Фоден і Габріел Жезус.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

Манчестер Сіті – Шальке 7:0 (перший матч 3:2)

Голи: Агуеро 35 (пен.), 38, Сане 42, Стерлінг 56, Сілва 71, Фоден 78, Жезус 84

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.