Фахівці дали рекомендації по продуктам, які провокують діабет 2-го типу і підказали, як хвороби можна уникнути

Вживання даних продуктів провокує збільшення концентрації цукру в крові і інсулінову недостатність, що стають передумовами до виникнення діабету 2-го типу.

Продукт перший: борошняне. Вироби з білого рафінованого борошна — хліб, булки, печиво, макарони — швидко перетравлюються і сприяють стрибка цукру. У їжу слід вживати вироби з цільнозерновий борошна — строго помірно і в поєднанні з овочами.

Продукт другий: білий рис. Любов до білого шліфувати рису, як і до борошняного, може довести до діабету, на жаль. За словами дієтолога, для цього сумного досягнення, потрібно їсти рис приблизно 4-5 разів на тиждень, цього вже достатньо. У рисі мало клітковини, і після його вживання в кров викидається відразу велику кількість глюкози.

Популярные статьи сейчас

Новое фото сына Пугачевой и Галкина наделало шума в Сети: «Нет ничего общего»

Конфликт Репяховой с экс-женой Павлика вышел на новый уровень: «С ней будет разговаривать адвокат»

Оборвалась жизнь выдающегося украинца, в Сети волна скорби: "Прощай, дорогой..."

Несчастье произошло на охоте, застрелен экс-заместитель облвоенкома: "Оружие оказалось в руках..."

Внезапно оборвалась жизнь известного российского актера: раскрыта причина трагедии

Показать еще

Продукт третій: молоко. Хоча молочні продукти в цілому і корисні, довести до діабету здатні і вони. Дієтолог зазначила, що в молоці, сметані, ряжанка і сирі багато насичених жирів, які можуть провокувати інсулінову недостатність. Більше однієї склянки молока в день дорослій людині пити не потрібно.

Продукт четвертий: ковбаса. При щоденному вживанні ковбаси і сосисок в організмі буде розвиватися дефіцит інсуліну. Ризик розвитку діабету при цьому зростає майже вдвічі.

Продукт п’ятий: солодощі. Все залежить від їх кількості. Якщо з’їдається багато, це веде до набору зайвої ваги, а цей фактор сприяє появі діабету.


Продукт шостий: цукровмісні напої. Різні газованої води, пакетовані соки і алкоголь — все це істотно підвищує рівень глюкози в крові. У любителів таких напоїв ймовірність довести себе до діабету збільшується на 25%.

Нагадаємо, діабет тероризує світ: як уберегтися і що робити на інсулінозалежним українцям

Як повідомляла Politeka, цукор в крові: які овочі допоможуть уникнути хвороби

Також Politeka писала, що від поразки нервів до ампутації ніг: чим небезпечний діабет.