Онемение рук может говорить об опасных болезнях: как избежать осложнений

Онемение рук может говорить об опасных болезнях: как избежать осложнений

Такий, здавалося б, невинний симптом, як оніміння рук, може говорити про небезпечні хвороби і вимагати медичної допомоги

Люди нерідко стикаються з відчуттям втрати чутливості в ногах або руках. Це може проходити з палінням або легким поколюванням. Нерідко таке трапляється з причини короткострокового порушення в кінцівки кров’яного звернення через здавлювання судин.

Потрібно почати будь-який рух або поміняти положення, це допоможе відновленню чутливості. Неправильна поза по час сну, не може бути головною причиною оніміння. Якщо ця недуга з’являється все частіше, потрібно насторожитися, так як оніміння служить симптомом важкої недуги.

Проблеми в шийній частині хребта, через які ущемляється нерв, служать причиною оніміння. Потрібно добре стежити за поставою, не забуваючи про гімнастику. Розсіяним склерозом називають не тільки забудькуватість, але і тяжкий неврологічний недуга. Падає чутливість, і в руках з’являється оніміння.

Тунельний синдром буває у людей, хто зайнятий монотонною роботою. Нерідко, трапляється набряк сухожиль, які знаходяться у вузькому каналі. У ньому відбувається здавлювання нерва, що приносить поколювання. Ця хвороба в занедбаному вигляді може призводити до тяжких ускладнень. Тромбоз вен в кінцівках може також привести до оніміння.

Через тромб сповільнюється кровотік, через що порушується доставка речовин, потрібних для підтримки функцій кінцівки. Унаслідок тромбозу можуть бути набряки, і інші ускладнення.

Анемія, разом з діабетом нерідко проходять разом з проблемами кровообігу в кінцівках. Інсульт, є найбільш небезпечною причиною оніміння. Якщо оніміння проходить разом з втратою свідомості, потрібно викликати медиків. Зазначені симптоми цілком можуть перетворитися в небезпечну хворобу.

Нагадаємо, про що говорять руки: шість підказок, через які треба негайно бігти до лікаря

Наші руки можуть розповісти про нас набагато більше, ніж ми думаємо. І звичайно, ця інформація може бути пов’язана з наявними проблемами зі здоров’ям.

Як повідомляла Politeka, є десять причин ходити кожен день більше

Також Politeka писала, що рукостискання небезпечно для здоров’я: які хвороби можна «підхопити»

материалы рубрики
Как диабет сделать незаметным: рекомендации врачей Здоровье
Как диабет сделать незаметным: рекомендации врачей
Ученые рассказали о пользе домашних тапочек Здоровье
Ученые рассказали о пользе домашних тапочек
Страдающих от аллергии спасет картофель Здоровье
Страдающих от аллергии спасет картофель