Стало відомо, про покарання, яке чекає на Україну за відмову допустити до участі в пісенному конкурсі «Євробачення-2017» учасницю від Росії Юлію Самойлову

Як зазначає на своїй сторінці в Facebook голова НГТУ Зураб Аласанія, громадській телекомпанії, швидше за все, доведеться понести весь тягар відповідальності на собі.

Позитивная и гостеприимная: чем восхитила Украина гостей Евровидения-2017

«Ранок почався з не дуже приємних новин для UA: PBC (Національна громадська телекомпанія України). Схоже, нас таки чекають санкції за «незабезпечення участі в Євробаченні 2017 учасниці від РФ Юлії Самойлової». І у мене є великий сумнів, що держава в особі СБУ захоче розділити з UA:PBC цю колізію», – йдеться у повідомленні.

Голова НГТУ додав, що також окремий позов готує і «Європейска спілка мовників», караючи телекомпанію «з політичних причин».

Нагадаємо, російську конкурсантку Юлію Самойлову не пустили на «Євробачення» до Києва через те, що вона раніше була помічена з концертами в окупованому Криму, що суперечить українському законодавству. Такий хід з боку України викликав незадоволення з боку організаторів конкурсу і вони ініціювали власне розслідування інциденту.

Популярные статьи сейчас

Экс-муж Ани Лорак после примирения показал семейную идиллию, возится с дочерью и новым малышом: "Это моя..."

Булитко из "Дизель шоу" в одном полотенце устроила пляски с подругой и оконфузилась: "Муж пришел"

Каменских прогулялась по пляжу в крошечном бикини, дав повод для зависти: "Ну и формы..."

Холодные дожди сменит солнце и тепло, будет выше +20 градусов: названа переломная дата

Остановилось сердце известного актера, трагические подробности: «В день рождения забрала скорая»

Показать еще

Як писала раніше Politeka, на Євробаченні мала виступити американська співачка Леді Гага, проте, замість неї виступила українка Руслана.

Нещодавно українська співачка Джамала, яка перебувала в складі журі, яке займалося вибором учасника від України для участі в Євробаченні-2017, прокоментувала провал рок-гурту O.Torvald в пісенному конкурсі.

Джерело: Politeka