Стало відомо, про покарання, яке чекає на Україну за відмову допустити до участі в пісенному конкурсі «Євробачення-2017» учасницю від Росії Юлію Самойлову

Як зазначає на своїй сторінці в Facebook голова НГТУ Зураб Аласанія, громадській телекомпанії, швидше за все, доведеться понести весь тягар відповідальності на собі.

Позитивная и гостеприимная: чем восхитила Украина гостей Евровидения-2017

«Ранок почався з не дуже приємних новин для UA: PBC (Національна громадська телекомпанія України). Схоже, нас таки чекають санкції за «незабезпечення участі в Євробаченні 2017 учасниці від РФ Юлії Самойлової». І у мене є великий сумнів, що держава в особі СБУ захоче розділити з UA:PBC цю колізію», – йдеться у повідомленні.

Голова НГТУ додав, що також окремий позов готує і «Європейска спілка мовників», караючи телекомпанію «з політичних причин».

Нагадаємо, російську конкурсантку Юлію Самойлову не пустили на «Євробачення» до Києва через те, що вона раніше була помічена з концертами в окупованому Криму, що суперечить українському законодавству. Такий хід з боку України викликав незадоволення з боку організаторів конкурсу і вони ініціювали власне розслідування інциденту.

Популярные статьи сейчас

Безработный Ляшко отжег в прокуратуре, скандал попал на видео: «Пора за решетку»

ПриватБанк массово списывает деньги, украинцы в отчаянии: "в три раза больше..."

София Ротару после долгой паузы возвращается в Россию: не устояла перед...

Астафьева выставила свое «богатство» напоказ и устроила грязные танцы: «Это уже слишком…»

Показать еще

Як писала раніше Politeka, на Євробаченні мала виступити американська співачка Леді Гага, проте, замість неї виступила українка Руслана.

Нещодавно українська співачка Джамала, яка перебувала в складі журі, яке займалося вибором учасника від України для участі в Євробаченні-2017, прокоментувала провал рок-гурту O.Torvald в пісенному конкурсі.

Джерело: Politeka