Европа имеет альтернативные источники поставки газа, она очень продвинулась на собственных возобновляемых альтернативных источниках тепла

Такой путь должна пройти и Украина, — об этом рассказал политтехнолог Сергей Гайдай.

Згадаймо схему «Роттердам+», яка є абсолютно корупційною, її приписують бажанню Ріната Ахметова заробляти більше. Інсайдерські джерела кажуть, що це бажання не стільки Ахметова, скільки його нового партнера Порошенка, який змушує Ахметова отримувати надприбуток, бо тепер йому доводиться з Порошенком ділитися.

У чому ця схема полягала? Представляли вугілля за такою ціною, ніби його закуповують у Роттердамі. Ця ціна доволі велика. Обурення було, адже всі знають, що вугілля видобувають насправді на Донбасі, зокрема на окупованих територіях. Самому Ахметову це вугілля мало не з копанок дістається дуже дешево. Виставляючи роттердамську ціну, він отримує надприбуток.

Цены на бензин скоро очень взлетят, но это не самая плохая новость

Нам сьогодні кажуть, що населення має платити багато. Чому багато, які пояснення? По-перше, потрібно розвивати газовидобуток. Виникає просте запитання у громадянина, який багато платить за газ: виходить, я є інвестором у розвиток нашого газовидобутку? Але якщо я інвестор, то де мої дивіденди? Я вже мовчу про те, що, за Конституцією, газ є нашою спільною власністю, а експлуатують її якісь приватні компанії.

Популярные статьи сейчас

Алла Пугачева сболтнула, собирается ли еще замуж после Галкина: "Есть чем гордиться"

Знаменитый актер ушел из жизни, получив травму: "Ударился головой об пол"

Осадчая больше никогда не выйдет на паркет "Танців з зірками": выяснилась причина

Никитюк разомлела на побережье, хвастнув формами в белом топике: "Леся, не бушуй"

Мартыновская из "Мастер Шеф" рассказала невероятную историю ненависти и любви с Ярославским: "Требовательный и злой"

Показать еще

Зараз ринок віддали великій кількості приватних компаній, але інвестиції беруть переважно з платоспроможного населення. Далі нам повідомляють, що ви повинні платити багато, бо не все населення здатне тягти таку ціну. Відповідно, з цієї ціни формують субсидії тим, хто платити не може. Тобто, грубо кажучи, якщо ви платите повний тариф за тепло, це означає, що з ваших грошей вас держава змусила забезпечувати ту частину населення, яка не може платити. З вами не порадилися, чи ви хочете це робити, чи не хочете – вас змусили. Причому відразу оголосили таку ціну, що як мінімум 70% населення потрапляє в неплатоспроможні, а 30% населення, які здатні платити, змушені інвестувати.

Коли Гройсман каже: «Не хвилюйтеся. Ми підняли ціну на газ, але держава заплатить за тих, хто не може», потрібно розуміти, що не держава платить. Маргарет Тетчер казала, що немає жодних державних грошей, є гроші платників податків, які потрапили до вас у розпорядження. Тобто у мене беруть гроші, щоб платити за неплатоспроможне населення. Але ці гроші не дають їм. Вони ж не приходять у касу й не отримують готівкові кошти, якими потім можуть розпоряджатися на свій розсуд: чи то платити за комуналку, чи то заощадити. Ці гроші переправляються, знову ж таки, монополістам, які сьогодні володіють обленерго.

Напомним, как передавала Politeka, в Европейском Союзе всерьез обеспокоились из-за последних проблем с поставками российского газа, там даже готовы на новые мероприятия. Евросоюз планирует снизить свою зависимость от поставок нефти и природного газа из стран с авторитарными режимами, к числу которых принадлежит Россия.

С полным текстом матерыалу можно ознакомиться тут.

Источник: Politeka