Вже незабаром, українці зможуть розраховувати на збільшені суми компенсацій за своїми вкладами, в разі, якщо банк лопне

Як стало відомо, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб має намір провести поетапне збільшення гарантованої суми відшкодування з 2019 року з 200 тисяч грн до 800 тисяч грн.

Повідомляється, що ФГФВЛ давно планував збільшити гарантовану суму відшкодування вкладів до 600-800 тисяч грн. Вихід з такою пропозицією запланований вже на 2019 рік.

Відзначимо, останній раз компенсація вкладникам ліквідованих банків підвищувалася в 2012 році, тоді гарантію підняли з 150 тис. гривень до 200 тис. гривень.

Депозиты ФГВФЛ

Популярные статьи сейчас

Здоровье Пугачевой безнадежно подорвано, Галкин удивил откровениями: "До сих пор не заживает..."

Кароль в бесстыжем наряде отругали за сомнительный эксперимент, чувствуется влияние Балана: "Черти что!"

Убит известный олигарх, врачи борются за жизнь его супруги: "Остались двое детей...", подробности трагедии

Звезда "Дизель шоу" Писаренко неожиданно сбежал в Россию и поразил опухшим видом: "Два совершенно разных человека"

Постаревшая Пугачева без макияжа и парика расслабилась в руках Галкина: "Теперь видно, что она настоящая…"

Показать еще

Нагадаємо, станом на 1 березня 2018 року сума коштів, виплачена вкладникам неплатоспроможних банків і банків, що ліквідуються склала 88,038 млрд грн.

При цьому загальна сума коштів, акумульованих Фондом становить 14 816,21 млн грн. Надходження до Фонду від регулярного збору за січень-лютий 2018 року склали 845,51 млн грн.

Нагадаємо, в 2015-2017 роках в ФГВЛ був переданий 51 банк. Всі ці фінустанови були визнані неплатоспроможними. Загальна сума вкладів, які підлягали відшкодуванню в межах 200 тис. Грн, становила 54 млрд грн, з яких станом на даний момент виплачено близько 35 млрд. Виплата решти суми знаходиться в процесі.

Раніше повідомлялося, що в минулому році неплатоспроможними були визнані 33 українських банки. У зв’язку з цим власних коштів ФГВФО виявилося недостатньо для виплат компенсацій клієнтам банків-банкрутів. Тому гроші туди додатково перераховуються з держбюджету. Також у Фонді гарантування вкладів розглядають можливість продажу майна, коли один лот буде формуватися з активів різних неплатоспроможних банків. При цьому наголошується, що торги будуть проходити прозоро і відкрито.

Джерело: Politeka