Влада готує глибоку програму зменшення субсидій: чого ж очікувати

Кабінет міністрів України зобов’язаний зменшити субсидії на плату житлово-громадських послуг на суму в 20 мільярдів гривень. Це означає, то що четверта частка від абсолютно всіх дотацій може бути скасована.

Як стало встановлено, влада заклала у витрати бюджету на дотації суму, що практично в 20 мільярдів гривень менше, ніж в 2018 р .. Подібним способом, Кабміну слід зменшити обсяг виплат в 25% або віднімати держдопомоги будь-якого 4-го субсідіанта.

отопление, субсидии, тарифы

Багато фахівців переконані, що процедура верифікації була запущена безпосередньо для цього, для того щоб зменшити витрати країни на виплати.

Популярные статьи сейчас

Счастливая Каменских в пижаме показала своего новорожденного малыша: "Это невыносимо сладко!"

"Манерная мерзость": скандальный судья Х-Фактор Соседов вляпался в скандал с Иосифом Пригожиным

Новый карантин из-за опасной болезни в Украине, что нельзя делать с 13 августа: "На два месяца..."

В "Квартал 95" обсуждают потерю, Евгений Кошевой раскрыл подробности: "У Валерия Жидкова..."

Показать еще

Також є судження, то що монетизація дотацій зобов’язана посприяти економії з боку домашніх покупців, а це дасть можливість зменшити витрати країни в компенсації в плату комуналки.

Можливо, внаслідок монетизації дотацій українські люди пенсійного віку стануть відкладати собі як мінімум 600-700 гривень щомісяця.

В деле Зайцевой обнаружили хитрый план: «Это может изменить приговор суда»

Крім того дотації стануть оплачувати трьома методами. Жителі, що володіють пенсійними картками, придбають нарахування на карту. Людям пенсійного віку без карток виплатить кошти Укрпошта, а тим субсідіантам, які не є пенсіонерами, буде необхідно звертатися в Ощадбанк.

Нагадаємо, українцям урізали субсидії — за рік середній обсяг пільг знизився на 21,3%

Незважаючи на ту обставину, що в січні 2019 роки українці придбали новітні платіжки за теплота, лічені на підвищену ще в листопаді вартість на блакитне паливо для жителів, число субсідіантов в державі знизилося. У разі якщо в січні минулого року уряд допомагало виплачувати комуналку 3,9 мільйонам людей, то на початку цього року — тільки 3,6 мільйона, вирахували в Держстаті. І додали, що знизився і середній обсяг держдопомоги.

субсидии

«Згідно порівнянні з січнем 2018 року середній обсяг виділеної дотації на одне господарство знизився на 21,3% і склав 915,9 грн.», — повідомили у відомстві, уточнивши, що в грудні 2018 го помірний обсяг привілеї складав і цього менш — в цілому 713 грн.

Втім, у разі якщо спиратися тільки на відомості Держстату, проблема зовсім не в цьому, що влада, як і запевняв МВФ, розчищає коло субсідіантов. У січні цього року за субсидіями на плату громадських послуг попрямували 2,8 мільйона домогосподарств. Це на 55,5% менше, ніж в січні минулого року.

Нагадаємо, що в 2019 році українці будуть отримувати субсидії в грошовому еквіваленті.

Як повідомляла Politeka, Кабмін монетизував субсидії і пільги: як це відіб’ється на простих українцях.

Також Politeka писала, що жінка зважилася на страшне через борги за комуналку