Баварія” обіграла дортмундську “Боруссію” в 1/8 фіналу Кубка Німеччини

Зустріч пройшла в Мюнхені на стадіоні “Альянц-Арена” і завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.

На 12-й хвилині після навісу Хамеса Родрігеса зі стандарту Ніклас Зюле пробив у поперечину. Після відскоку м’яч дістався Жерому Боатенга, який вдарив головою у протихід Роману Бюрки.

В кінці першого тайму Томас Мюллер увірвався в штрафну на своєчасний пас Роберта Левандовського і перекинув м’яч через Бюрки у ворота.

На 77-й хвилині Шінджі Кагава обіграв опонента один в один і закинув м’яч на дальню штангу. Вже звідти ворота “Баварії” розстріляв український півзахисник Андрій Ярмоленко. Більше голів глядачі не побачили.

Нагадаємо, раніше в матчі 16-го туру чемпіонату Німеччини дортмундська Боруссія святкувала довгоочікувану перемогу над Майнцом (2:0). Одним з головних творців успіху дортмундців був український легіонер Андрій Ярмоленко.