Голкіпер бразильського футбольного клубу «Сеара» Еверсон влучив у ворота суперників зі штрафного

На 19-й хвилині першого тайму воротар «Сеара» пішов пробивати зі штрафного ворота «Корінтіанса» і забив витончений гол у дальню дев’ятку воріт суперника, повідомляє Znaj.Sport.

Таким чином Еверсон відкрив рахунок матчу. Гра закінчилася з рахунком 2: 1 на користь «Сеара», що стала переможцем в бразильській Серії А.

Відзначимо, раніше донецький «Шахтар» уклав контракт з 19-річним бразильським вінгера Сан-Паулу Маркіньос Сіпріано. Донецький футбольний клуб підписав з бразильцем 5-річний контракт.

«У цього талановитого гравця є всі необхідні якості, щоб вирости в футболіста високого рівня. Ласкаво просимо в Шахтар, Маркіньос! »- написав генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін в Facebook.

Посилить свою команду і київське «Динамо», до складу якої увійде дворазовий чемпіон молодіжної збірної Данії Міккель Дуелунд. 21-річний півзахисник молодіжної збірної Данії вже підписав контракт з київським футбольним клубом.

У «Динамо» датчанин буде грати під 99-м номером.

Додамо, легендарний футболіст Дієго Марадона почав свою тренерську кар’єру. Про призначення Дієго Марадони на посаду головного тренера на своєму офіційному сайті оголосив клуб другого дивізіону чемпіонату Мексики «Дорадос».

57-річний Марадона замінить мексиканця Франсіско Раміреса. Деталі угоди не розголошуються. Цікаво, що Дієго Марадона повинен був працювати головою в клубі «Динамо» Брест. Однак керівництво білоруського клубу поки ніяк не коментує нову роботу аргентинця.

Нагадаємо, Барселона очолила ТОП каналів в YouTube.

Як повідомляла Politeka, Снейдера влаштували незвичні проводи зі збірною.

Також Politeka писала, що Мілевський хоче назад: футболіст натякнув про повернення в Україну.