Збірна України боролась за продовження ліцензій на Паралімпійські ігри-2018

У Франції завершився перший після Чемпіонату світу-2018 кубок світу з кульової стрільби серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату.

Під час змагань спортсмени продовжили боротьбу за ліцензії на майбутні Паралімпійські ігри 2020 року в Токіо (Японія), повідомили в прес-службі Національного комітету спорту інвалідів України.

паралимпиада

Українська паралімпійська збірна на Кубку світу зі стрільби виборола три золоті та дві бронзові медалі. Змагання пройшли у французькому місті Шатору.

Дві золоті медалі отримав Олексій Денисюк, господарем одного “золота” і однієї бронзової нагороди став Василь Ковальчук, а Андрій Дорошенко приніс Україні ще одну «бронзу».

Всього в змаганнях взяли участь понад 230 спортсменів з 44 країн світу.

Раніше ми повідомляли, що за час проведення Паралімпійських ігор-2018, українська збірна зуміла виграти кілька десятків нагород.

Так, в останній день змагання українські паралімпійці змагалися тільки в змішаній лижній естафеті, в якій зуміли завоювати золоту медаль. Вона стала 22 нагородою в медальній кошику українців.

Завдяки цьому наша країна зуміла закріпитися на шостій позиції в загальному медальному заліку. Звернемо увагу, що всього на рахунку спортсменів знаходяться 7 золотих, 7 срібних і 8 бронзових нагород.

Також ми повідомляли, що стало відомо, скільки грошей отримають українці за медалі.

Про це повідомив заступник міністра молоді та спорту Микола Даневич.

Вайлдер – Ф’юрі: боксери влаштували бійку на прес-конференції, відео

За словами Даневича, держава виплатить паралімпійцям грошові винагороди на загальну суму понад 90 мільйонів гривень, або 3,44 мільйона доларів.

Так, українські спортсмени отримають за “золото” 125 тисяч доларів, срібні призери – 80 тисяч доларів, володарі бронзових нагород – по 55 тисяч доларів.

Нагадаємо, збірна України розгромила швейцарців.

Як повідомляла Politeka, збірна з футзалу пройшла на Чемпіонат Європи.

Також Politeka писала, що п’ята ракетка світу Еліна Світоліна завоювала свій п’ятий трофей у сезоні.