У кожної жінки є секретний вік, коли чоловіки їй стають байдужі … І в сексуальному сенсі, і взагалі

У одних це відбувається ближче до пенсії, у інших в районі клімаксу, а треті зовсім вирішують це до тридцяти. Визначається така жінка, що забила на чоловіків, на раз, пише Сlutch.

Старость, молодость,

Головна ознака — вона тітка! З поганої зачіскою, втомленими очима і відкладеннями в непотрібних місцях. Нудна, буркотлива, і з обрізаними крилами. Що з нею сталося? Вступила в вік, коли чоловіки не потрібні, здалася під вантажем образ і розчарувань.

Чому вік секретний? Тому, що жінка нікому про нього не розповідає, крім хіба що самих упоротих феміністок. Ви ж ніколи не бачили жінку, яка зібрала б усіх в гурток, і сповіщала про своє розчарування в чоловіках. Це просто непристойно. Хоча щось мені підказує, що і такі бувають.

Самолет со 118 пассажирами разбился вскоре после взлета: первые кадры с места трагедии

Як же зрозуміти, що таке сталося? Жінка начебто покриває своє серце залізом. Сила її болю така, що вона вирішує нікому більше до нього не підпускати. Вона перестає довіряти чоловікам, шукати чоловіків і навіть в думках не хоче уявити, що є чоловік, який готовий в неї закохатися. Розплата за спокій крижаного серця дуже велика. Мимру зі службового роману пам’ятаєте? Ось, це вона.

— Причому тут серце? — запитає хтось. Чоловіки — це ж в основному про інший орган. Можна спокійно їх використовувати, не відчуваючи ніяких душевних мук. Я б, може, і погодилася. Але ж у жінки серце завжди причому, правда?

Пару років тому в моду увійшли ванни Клеопатри. Нібито, для підтримки молодості Клеопатра використовувала сперму молодих рабів. Дівчата намагалися, кажуть — брехня. Не допомагає. Чи не прибирає зморшки, і погляд не світиться. Зі спермою кашалота теж розчарування. Чому? Тому що тут все мимо серця.

Жінку омолоджують і роблять красивіше тільки ін’єкції в саме серце. Тут немає місця простій сексуальної механіці, хоча і вона дуже важлива.

Ви коли-небудь помічали, що закохана жінка хороше навіть на відстані? Навіть коли не бачить коханого, а спілкується з ним дзвінками і смс-ками. Секс у неї в голові, а гарнішає в реальності? Як так?

А все тому, що любов і пристрасть дійсно готові творити з нами чудеса. Омолоджувати, робити красивими. Але відбувається це тільки з тими, хто в любов вірить. Іншим так і доведеться доживати свій вік тітками. І справа навіть не в зморшках, а у віковій пилу розчарувань в очах.

Так що якщо мене запитають, до якого віку жінці потрібні чоловіки, я скажу — до останнього подиху. Знаю що боляче, що іноді страшно важко, і відчуваєш порожнечу, і розчарування, і готовий вже обрости своє серце льодом, аби цього не було … Але — не можна. Не тіткою ж вмирати.

Нагадаємо, ми вже писали про порушення гормонального балансу: про що життєво необхідно знати жінкам

Як повідомляла Politeka, осіння хандра: шість гормонів, які необхідно перевірити

Також Politeka писала, чим небезпечне м’ясо на антибіотиках