Вчені назвали чотири способи, завдяки яким можна омолодити мозок і вказали на звички, які уповільнюють та заважають його роботі  

На підставі вивчення медичних показників людей похилого віку та їх способу життя були зроблені висновки щодо звичок, здатних поліпшити роботу головного органу ЦНС. Як з’ясувалося, першим ключем до омолодження є позитивні емоції в поєднанні з активним спілкуванням з іншими людьми.

«Коли ми стаємо старшими, то намагаємося виключати з життя те, що нам не подобається. Контроль над дійсністю зростає. Ми частіше віддаємо нужденним, ніж молодим людям. З початку життя слід намагатися дивитися на світ з кращого боку», – зазначила директор Центру старіння, обміну речовин і емоцій UCSF Елісса Епель.

Страх старіння може бути небезпечний сам по собі, останні дослідження показали, що це пророцтво самореалізується. За словами вчених, люди тримають стереотипи, які спалюють їх зсередини, про те, що незабаром настане кінець життя, в зв’язку з чим прискорюють цей процес. Експерти радять виробити звичку прийняття себе в будь-якому віці. Скандал с самой горячей полицейской страны получил продолжение: фото для взрослых

Популярные статьи сейчас

Деньги на жилье массово хотят раздать украинцам, на каких условиях и что задумали в Раде: "Для тех, кто..."

Ирину Билык после всех манипуляций с внешностью с трудом узнали на сцене: "Что с ее лицом?"

Фигуристая экс-ВИА Гра Мейхер без белья впечатлила размером выреза в платье: кадры будоражат фантазию

Ушла из жизни легендарная российская актриса: дочь нашла бездыханное тело мамы в квартире

Будем отдыхать четыре дня подряд и не только: в мае украинцы получат длительные выходные

Показать еще

Фізичні вправи можуть допомогти захистити від хвороби Альцгеймера та інших неврологічних захворювань. Вони виробляють більше нових клітин головного органу центральної нервової системи, покращують самопочуття і фізичне здоров’я, тому спорт повинен стати постійною звичкою.

Четвертою умовою омолодження мозку є медитація. Вона сприяє зменшенню тривожності, депресії, має масу інших фізіологічних переваг.

Додамо, як повідомлялось, вчені розповіли, яка добавка має перевагу, якщо говорити про здоров’я мозку.

Експерти з Великобританії зробили заяву, що кращої добавкою для мозку є вітамін В6. За словами фахівців, для повноцінного функціонування мозку необхідно вживання їжі з низьким вмістом холестерину і насичених жирів. Вітаміни та мінерали мають ряд переваг для різних частин тіла. Коли ж справа доходить до здоров’я головного органу центральної системи, то саме піридоксин має життєво важливе значення, адже йому відведена роль підтримувати нейрони в здоровому стані.

Нагадаємо, інтернет небезпечний для дітей: вчені розповіли, що відбувається з мозком

Як повідомляла Politeka, вчені виявили дивний спосіб поліпшення пам’яті

Також Politeka писала, що вчені з’ясували, недолік якого вітаміну вкрай небезпечний: «Приводить до раку»